Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MS daca face BUM.....te vedeam de sus acuma...
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • Originally posted by MCD View Post
      am plecat din limitare dar nu pleca foarte ok....nsuh ce sa zic...da undeva la 4000-5000 plec OK.....si stig ti-am zis parerile tale sunt decamdata si vor fii inutile..asa ca nu mai posta unde nu e treaba ta........nu a fost explozie a fost doar pana pur si simplu sa dasunflat roata.....ROG pe CAnto sa puna poze cu cauciucu rupt..
      deci ai ajuns la vorba mea, si anume ca vorbesti prostii cu plecare din 6500 .Din 4000 te cred, din 5000 iar nu te prea cred .Mai taie mai taie ... Ce iti place sa exagerezi , la fel si cu explozia ,care de fapt a fost o pana .

      Comment


      • Felicitari Dane, masina trage foarte bine. Stig, de ce sa filmeze? Vino la o intalnire ca te tot lauzi ca ai masina macar sa o vedem ca pana atunci degeaba vorbesti...
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • pai sa vedem si noi prima masina cu tractiune pe fata fara autoblocant cum pleaca bomba de pe loc din 6500 .Multi nu au nici notiunile elementare dar bat campii la greu .

          Comment


          • HAI SA VA DAU UN SFAT. DACA CINEVA SE IA DE VOI PE FORUM NU DATI REPLY LA CE A SCRIS EL, PUR SI SIMPLU IGNORATI, E MAI BINE ASA ;) Paste Fericit !
            Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

            Comment


            • exact groza , oameni de genu lu` stig , nu merita nici un scuipat.
              daca vrea sa vorbeste despre chestii elementare si despre plecari si alte chestii , sa vina la intalniri , nu sa tasteze ironic.

              Comment


              • Nu ma dar lasa astea ca o sa ne mai tragem noi , nam ramas ma tigan ca nam masina tziganita ca tine sau sa fiu de ten inchis ca tine ,eu sunt inalt , blond , ochii albastri
                @vgroza : la cine te referi?????... ca intre postul tau 155 si postul lui aleXpeed 153 nu vad pe nimeni
                MotorSport pentru 402ml.

                Comment


                • asa - ca eram dator cu niste poze:
                  va las pe voi sa va dati cu parerea daca a fost o pana usoara - sau a fost ceva mai rau:
                  Attached Files
                  Last edited by Canto; 3 April 2010, 21:57.
                  B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                  Comment


                  • faina poza
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • o nimica toata! MCD LAUDAROSU'! asa-i place lui sa exagereze cand gaseste o pioneza in caucioc!
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • daca facea explozie la 170km/h, acum erai pe un norisor cu o harfă in mana.
                        mai mult ca si sigur ai avut o desumflare putin mai rapida iar pana ai oprit, cauciucul a ajuns in halul ala deoarece ai mers cativa zeci de metrii fara sa aiba pic de aer in el. asa se explica cele doua taieturi asa de lungi de aici. o explozie nu produce niciodata 2 taieturi, chiar niciodata.
                        Last edited by crististreulea; 3 April 2010, 22:40.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • na fost explozie , e cum zice Streulea , doar ca guma din 2005 isi spune cuvantul

                          Comment


                          • Originally posted by Thejock3r View Post
                            o nimica toata! MCD LAUDAROSU'! asa-i place lui sa exagereze cand gaseste o pioneza in caucioc!
                            mythbusted ?

                            Comment


                            • nu am treaba cu miturile voastre ma refeream strict la cum arata cauciocu!
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Nu-l mai bagati in seama, faceti-va ca nu-l vedeti, pana nu il vedem la o intalnire eu zic sa nu ii mai raspundem! Paste Fericit!!
                                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google