Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce ai tu am si eu doar cateva modificarii mai multe si un motor mai mic
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • .....................................& florin salam
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • lai uitat pe fratele guta...
        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

        Comment


        • Evident...... ai masina mai tare ca a mea chiar daca ai "motoru mai mic" (sa vazut in poze pe balta)
          Toate ca toate.....nu ai avatar cum are NYT agentu.....sa inteleg ca el e bobocu ala galben???
          MotorSport pentru 402ml.

          Comment


          • Mcd cu un nou upgrade
            Attached Files
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • asa mai merge. ma tot intrebam unde's stickerele si credeam ca le-o fi frica de serpi! keep up the good work. si sa nu uiti telefonu' lu' nenea cu serpii, ca poate fac rost de bani. candva.odata.in viitor.....

              Comment


              • Stai linistit numarul lu nenea cu serpi e trecut la zile de nastere)...deci nu are cum sa fie uitat
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • Si dungile astea cati cp dau ??ca la mine nu prea dau.....probabil mam pacalit cu ele
                  sigpic

                  Comment


                  • 6 cai frumosi..atat dau sunt pe dyno masurati
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Mai ai foliile de transfer?
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • s-au aruncat...hai ca urmeaza si spatele..ca ala e mai greu de pus........cum e acum..s-au uscat...e ok ?

                        arata...RACING ma....auzi auzi..neneaa..masina ta e daa cursee????
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • Frumos..., frumos... Contrastul de alb cu bleu-marin este de nota 10.... Sa le stapanesti sanatos si....fara probleme....

                          ...auzi auzi..neneaa..masina ta e daa cursee????
                          LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                          Comment


                          • waa..s-a ingreunat masina.... nu e bine
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • @ brabus: nu am dat nimic jos....pana nu o prinde odata soarele nu verific nimic..
                              @fane: esti al dreacu
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • Originally posted by matheo66c View Post
                                auzi auzi..neneaa..masina ta e daa cursee[/B]????
                                asa mi s-a int si mie
                                eram langa piata flora in CJ,la care trece o femeie cu un baietel de vreo 10 ani...la care copilul....uite mamiii...aia e masina de curse)
                                dau bine dungile pe ea...
                                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google