Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by aleXpeed View Post
    Vitrioalee, daca ai stii ce de carne ai in frigider...daca stiam ca erai printre "smecherii" care nu stau dupa gard)). Cum de n-ai dat niciun semn?

    .....................................
    Nu am fost acolo bre. M-a sunat un prieten azi, sa-mi spuna ca e la Urziceni (acolo au fost cursele) si ca e un Logan albastru din Logan Club. I-am zis sa faca poze si astea sunt pozele.
    Cum dreacu sa nu va bag in seama ma?! Ati inebunit la cap?!
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Ce pot sa zic, in primul rand multumesc celor care m-au sustinut, al doilea am avut cea mai slaba masina din toata competia, nici un participant din grupa mea exceptand dacia 1.4 modificata axa, evacuare, nu a avut sub 90 CP si modificata si toate astea sau ajuns la 200CP plecand de la 170 stock....sunt si dezamagit pentru ca am avut grupa mult prea mare si fericit cum zicea si alex ca am facut o figura frumoasa....De ras nu v-am facut nu m-am facut..
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • Stai linistit ca nici nu aveai cum sa ne faci de ras puteai sa incerci da nu cred ca iti reusea.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • Felicitari Dane te-ai tinut bine oricum au fost "tigani" cu CRX de aproape 200 de cai...era si normal sa te traga pe nas.Multa bafta pe viitor
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • merci frumos alex..bafta si tie avem aceleasi masini...inter noi 2 era ceva interesant
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • bravo ma... imi pare rau ca nu am putut sa fiu langa tine ...

              iar te enervezi din nimicuri ..pai tu te compari cu CRX

              Pe baiatu cu puma trebuie sa-l cautam ...

              Comment


              • sa ce ? ala nu trebuie bagat in seama , zice ca e stock , da lua avans pe aproape toate treptele.
                cica are 105 stock...

                Comment


                • Frumos ce-ai facut dintr-un biet motor de 1.4...respectele mele MCD-ule ;)

                  PS: ti-am vazut masina cand am fost la patru tuning day's pe ceva bulevard..foarte frumoasa masina
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • Felicitari pentru un motor 'tiganit' . Deh! Asta da 1.4 mp3
                    sigpic

                    Comment


                    • Merci frumos baieti
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • baga mare Dane, la mai multe ;)
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment




                        • Poze de la URZICENI si c-am cum se goleste o masina
                          Attached Files
                          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                          Comment


                          • si fetele de usi ?
                            mai aveai fata de la casetofon cu tot cu stick, aeratoare ,consola de sandero

                            Hai bravo , felictari pt. participare.
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • Difuzoarele te-au tinut mult pe loc))
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • Bravo coane....te-ai descurcat beton...ai servit ceva masinute la desert
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google