Logan 1.4 "Stock"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 011.JPG

    270620101648.JPG

    DSC00161.JPG

    DSC00212.JPG

    DSC00309.JPG

    IMG_0938.jpg

    IMG_1164.JPG

    IMG_1166.JPG

    IMG_1179.JPG

    P1010593.jpg

    P1010592.jpg

    Poze regionala Mioveni....
    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

    Comment


    • bafta la ce tiai propus ...oricum merge foarte bine ..dar fao sa mearga si mai mai bine sa dai clasa la daia cu fite cu masini straine.
      sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment


      • Felicitari MCD`ule, vin si eu cu cateva poze de la mine
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • Bravo Dane cel mai tare 1.4 Stock din istoria Loganului.

          Ai fost tare ca de fiecare data la liniute.
          Last edited by B-53-SDP; 29 June 2010, 11:36.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Multumesc tuturor.........
            @ dnf: oricum iti merge masina foarte bine spre sa te faci si tu mare asa cum mi-ai spus..si poate la urmatoare competitie o sa fie altceva....
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • sa speram dane...sa dea domnu sa fim sanatosi pana la anul si bani sa fie ca solutii gasim..oricum te contactez ca sami dai niste sfaturi.dami si mie id ul tau sau ial tu pe al meu....florin_dnf.
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • Poate mai tiganesti si tu putin greutatea masinii si mai umbla la articulatii. Cat despre motor nu stiu ce sa zic, poate te tiganesti la un 16 volti de 1400 cmc.
                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                Comment


                • nu o sa trec la 16v ....pentru ca asa nu ar mai fii concurenta cu cei care poseda 16v si care cred ca masina lor e cea mai tare...maxim posibil un 1.6 8v
                  Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                  Comment


                  • Felicitari pentru masina Dane.S-a vazut inca o data potentialu ei.
                    Bafta in continuare.
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • mersi frumos......dar pana vii tu la bucuresti o sa gasesti masina cu ambreaj schimbat si corpu facut....sa imi zici pe urma cum e...vineri acuma e programat ambreajul......deci poti venii vineri seara ne plimbam

                      @ mersi dada si SDP pentru foto si pentru incurajari si sustinere...
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • Ca de obicei tot astea "stock" merg cel mai bine.Felicitari!!!
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • Poate ajung peste vro 2 sapt.Vedem ce mai zic si baietii de aici.
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • Sau poate mergem noi la Pitesti...intr-o seara la un suc. ;)
                            Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                            Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                            www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                            Comment


                            • Sper sa nu te deranjeze ca m-am jucat cu o poza ..!
                              Attached Files
                              My turbo lag, give your MPI, a chance

                              Comment


                              • zici ca`i solenza acuma

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google