B- 41- adh

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bine ai venit si bafta la permis si ai rabdare ca asa am inceput toti .PANA LA PERMIS POTI SA ITI IEI CEVA LA EA DACA TE PASIONEAZA MODIFICATUL
    vopsitorie preturi bune

    Comment


    • #17
      Originally posted by bobodinvs View Post
      Auzi,da' tu de ce ai taiat in poze numarul masinii,in schimb l-ai trecut bolduit in titlu? ca e ca in unele bancuri...
      Cum a zis si pirvu_alex am vrut sa o pun pe net sa o vand...da am lasat-o balta

      Originally posted by sli_waz View Post
      bine ai venit si bafta la permis si ai rabdare ca asa am inceput toti .PANA LA PERMIS POTI SA ITI IEI CEVA LA EA DACA TE PASIONEAZA MODIFICATUL
      Ma pasioneaza...da intai sa fie a mea...asa bag din banii mei...Stai sa iau carnet si dupa o sa ma intresez mai mult....Acum mi-am facut ca stiu ca ma uitam pe forum si mai era unu care zicea ceva gen "las ca fac eu 18 ani" ..si mi-am zis si eu de ce nu

      Comment


      • #18
        frumos golanu.....
        si io mai am de asteptat pt permis

        Comment


        • #19
          multa bafta pt.permis si te asteptam cu ea dupa 18 ani, dar cu permisul tau, nu al tatalui! . Bine ai venit pe forum si sa fii bine venit pe strazile din jungla Romaniei!

          ...au Mishule! si tu vei fi bine primit, multa bafta tuturor!
          Last edited by Bleizer; 14 February 2010, 14:13. Reason: Automerged Doublepost
          lipsa text

          Comment


          • #20
            Mai sunt cateva luni....pana atunci inca cateva poze masinuta
            Attached Files
            Last edited by SoSoRyNeL; 14 February 2010, 14:33.

            Comment


            • #21
              Mda...visul meu s-a cam dus.....A vandut loganu si-a luat un ford fiesta....cateva poza...Asta e...Sper ca mai am voie sa mai postez din cand in cand pe forum ...Nu?
              Attached Files

              Comment


              • #22
                lasa ca poate iti ramane tie astace daca nu e logan,e o masina mai mica dar mai serioasa
                AdY_JmL_2015

                Comment


                • #23
                  Nu stiu daca o sa ramana a mea da o sa o conduc mult si bine Ma gandeam ca imi lasa mie loganu si isi ia el alta..da acu ca si-a luat deja...

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google