Negrutza mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ce stiker ?
    dc trebuie sa schimbi si amortizoarele ?
    eu am arcuri sport de 20 mii km , sau alti care au mult mai mult si n`au nici pe drq.
    Last edited by skandal; 8 January 2010, 16:09. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #32
      probabil se refera la stickeru logan cup

      cum spun si colegii e bestiala cu alb si negru ...foarte tare e contrastu ...bani sa fie ..ca idei sunt destule...la xenon pe faru' stock cam urat or sa bata....la niste lupe te-ai gandit ?

      Comment


      • #33
        culoarea intradevar este super...dar ii mai nasol cu prafu...

        cat ai dat pe cotiera?

        bafta in continuare la modificari...si intradevar tie ti-ar sta bine jenti pe culoare alba

        Comment


        • #34
          sal,
          ZSO pe cotiera am dat 270lei de la dealer Dacia

          CataFOF este vorba de stiker-ul logan cup cum ai tu pe laterale, iar in legauta cu arcurile eu asa am inteles ca daca se schimba arcurile cu unele sport este nevoie si de schimbarea amortizoarelor

          Loganu m-am gandit si la xenon(cred ca o sa fie prima investitie), nu stiu cu sau fara lupa

          Comment


          • #35
            pfff...la noi la reprezentanta e ceva mai ieftina 220...

            Comment


            • #36
              Salutare,foarte faină culoarea e finuță,dă bine negru pe Logan.Arată bine cu jante albe ca-n prima poză,dar si cu jante negru-cromat ar arăta foarte bine ar fi mai elegantă,cel putin eu asa mi-as pune(negru-Cromat).Normal că până la urmă tu alegi cum ți-o faci.Dacă o trântești si i-ai pus si niste faine să vezi ce mult își schimbă aspectul.Multă baftă la tunat.

              Comment


              • #37
                Daca vrei stickere, lasa-mi un Pm si te pun in legatura cu baiatul care le face. Cei de la Bucuresti stiu cat costa (in jur de 60-70 lateralele)


                Draguta masina, si i-ar sta si mai bine daca ai face-o ca in VT.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Ai putea sa modifici iluminarea ceasurilor si a consolei alb cu acele rosii ar da super.
                  Attached Files
                  sigpic
                  https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                  http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                  Comment


                  • #39
                    dan.moraru frumase luminile albe(asa ma gandeam si eu dar astept sa fac si eu prima revizie si dupa aceea o sa incep cu ceva modificari).

                    Comment


                    • #40
                      De curand am aflat ca nu am bara stabilizatoare si eu zic ca e necesar desi cei de la Dcaia se pare ca zic ca nu e nevoie.
                      Revin cu poze dupa montaj.

                      Comment


                      • #41
                        Ti-ai comandat stickere?
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          daca il faci ca in prima poza.......jos palaria

                          Comment


                          • #43
                            iamagi
                            nu am comandat inca stikere (astept sa intru in concediu in februarie).

                            Comment


                            • #44
                              de curand am pus bara stabilizatoare
                              nu prea se simte diferenta, dar se zice ca atunci cand masina este solicitata mai mult acea bara ar mai ajuta ceva.

                              Comment


                              • #45
                                sal frumosa masina.....sa o stapanesti sanatos...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google