B - 9 7 - GeMeVe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi masina a primit un tuning mic pe partea din spate cand o utilitara nu a avut loc de mine ....poza ceva mai tarziu (inca nu am apucat sa o vad). Urmeaza sa merg sa fac amiabila cu cel care ma busit ...noroc ca are asigurare la Allianz . Cu putin noroc luni o bag si in lucru
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • pff...cum , unde si ce tia avariat?

      Comment


      • georgica , trage`i ma bara de ph2 , o sa arate frumos , mai ales ca tu esti pe style asa.

        Comment


        • daca se poate tot spatele de ph2
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Bara spate nu e lovita , nici macar stopul nu e crapat ...a lovit doar tabla
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • cum nu se poate mai prost. Asta e...mergem inainte !!
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • zici ca suntem blestemati
                sigpic
                "BRABUS" STYLE

                Comment


                • nu e blestem ma , sunt multi prosti pe drumuri.

                  Comment


                  • mai exact sunt multi deraiati mintal pe sosele
                    lipsa text

                    Comment


                    • Am apucat sa vad si eu isparava ..sincer nu e asa de grav (din ce mi-au spus la telefon vecinii ma gadeam ca e praf tot spatele) dar totusi nu cred ca se poate indrepta. Singura dilema acum este bara spate care este un pic stearsa dar nu e perforata si ma gandesc sa o ajut eu sa nu faca figuri aia de la asigurari
                      Attached Files
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • urat, imi pare sincer rau, bine e sa nu patesti din astea, dar asta e...

                        Comment


                        • urata lovitura!!!!!!poti schimba si bara!!!
                          Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                          Comment


                          • eu pe casco am reusit sa schimb bara spate ca era zgariata , poate reusesti si tu
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • rezolva cu bara , sa para tot de la accident , mai "sterge`o" umpic .
                              si la casco nu lasa sa o repare , oricum , este pe partea neagra a barii , deci ce e zgariat nu are cum sa dea la reparat , daca era vopsea alta era treaba.

                              Comment


                              • cam urat te`a sifonat imi pare rau de isprava te ajutam sa "infrumusetam" si bara?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google