B - 9 7 - GeMeVe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa fie primite GMV-ule, cred ca apelez si eu la Matheo in curand pentru un upgrade la maneta...

    Comment


    • Originally posted by evali_daniel View Post
      sa fie primite GMV-ule, cred ca apelez si eu la Matheo in curand pentru un upgrade la maneta...
      Eu chiar ma gandes sa pun schimbatorul pe ultima bucsa

      + o poza de la munca cu agregatul
      Attached Files
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • Dupa baitza
        Attached Files
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • pune`i ma rotile, sa arata si ea cat de cat.
          suspensie mai ai ?

          Comment


          • capacele cu "GICA" sunt fitza`

            Comment


            • Trec pe jantele de vara maine ...suspensia nu o mai am dar oricum sper ca dupa Paste sa schimb masina
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • Am reusit sa trec la echipamentul de vara + 2 poze "before and after"
                Attached Files
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • before-inalta
                  after-SUV/JEEP/4X4


                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Ce cauciucuri-dimensiune ai ?

                    Comment


                    • Poze de pe plaiuri rurale

                      @dany - anvelopele sunt vredestein T Trac 185/65 R 15 ...scuze pentru ca am postat asa tarziu
                      Attached Files
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ca sa mai aduc un pic threadul la viata postez si eu ultimele noutati :

                        - Montat instalatie gpl BRC Sequent 24.11
                        - Montat deflector aer bara fata

                        Urmeaza un bad boy (ma chinui de 2 ani sa il fac ) dupa care masina va intra la vopsit integral culoarea fiind visiniul de pe PH2 care este un pic mai deschis fata de ce am eu .
                        Attached Files
                        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                        sigpic

                        Comment


                        • Toata lumea trece pe GPL. Ia spune-mi, cum stai cu consumul? Creste intradevar daca pui GPL? Cum se simte masina cu GPL?

                          Comment


                          • Inteleg ca ai ales sa il pastrezi odata cu noile achizitii. Sa o plimbi sanatos in continuare

                            Comment


                            • Consumul pe Gpl este mai mare dar renteaza pentru ca este la jumatate fata de benzina . In weekendul asta am fost plecat din Bucuresti si am facut 770 km si am alimentat 58 l de Gpl (7.5 % consum mediu) in conditiile in care am avut masina plina si am prins si serpentine si un pic de autostrada + cateva drumuri scurte unde viteza maxima a fost de 30 km/h . Eu sunt foarte multumit avand in vedere ca am cheltuit 175 lei :d

                              @PCH - masina ramane sper ca pana la inceputul anului sa mai achizitionez una (Skoda Octavi Tour 1.9)
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • Am inteles. Cam cu cat va creste consumul pe GPL? Ai simtit ceva schimbari in comportamentul motorului (ma refer la performante)? Unde ai montat instalatia?
                                Avand in vedere pretul exagerat la benzolului, s-ar putea sa nu am incotro si sa vad ce alternative am in afara de mersul pe jos de care m-am plictisit....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google