Loganel Stance[ Castigator Campionate - Cele Mai Tari Jante si Level 1 Editia 2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • smechera rau masina asta

    Comment


    • da da da, asa da !
      pareri ?
      sigpic

      Comment


      • parerea mea este ca ma cam face, are studii superioare ....... glumesc.

        o data cu noul player masina va intra in under construction dar momentan mai asteptam ceva materiale. diferenta este enorma mai ales pe partea de bass unde a crescut enorm si sper ca odata cu modificarea usilor sa coboare si mai mult .......... low low low

        Comment


        • LOW LOW....suna bine
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • sa bine numarul acuma cu banda adeziva ? ai probleme ?

            Comment


            • Ce turbata e, imi place
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • parere personala . Alpine IDA x311.

                azi am luat un Alpine IDA x311 si MINUNE : se aude super, fara zgomot de fond, fara frecvente medii enervante care zgarie urechea; daca ai boxe mari ovale pe spate nu iti mai trebuie subwoofer. MP3-urile de 320 bps suna cristal . Daca nu vreti sa faceti compromisuri asa ceva se merita. Pret 740RON. Are procesor audio DAC 24 biti . Am auzit multe sisteme audio dar acesta e la fel de fidel ca un BOSSE. Nota : pe logan am 4 x Alpine 17cm cu 2 cai de 50W . Singurul minus: FM de calitate medie (daca semnalul este FOARTE BUN atunci se aude extraordinar).

                Comment


                • daca tu cu alpine ida si difuri alpine de 16.5 zici ca esti fidel ... coaxialele, ovalele si playerele fara procesor de sunet sunt pt amatori, noi aici vorbim de alta clasa
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • pana acum numarul a stat fix nu au fost proble si intr-adevar pare o banda de calitate si am bagat aproape toata banda ..... ca sa fiu sigur.

                    low low .... suna bine dar poate sa arate si bine, sa vedem ce va decide viitorul.
                    in general alpine-ul suna bine dar fiecare player isi are limitele lui asa ca aici intr-adevar aici este vorba de alta clasa si in privinta mp3-ului suna bine dar track-urile suna foarte bine .
                    ma bucur ca va place masinuta

                    Comment


                    • un pic de ajutor

                      de curand am schimbat capetele de bara si am observat o mufa la care nu i-am gasit locul.

                      stie cineva ceva despre ea?

                      sper ca pozele sa fie concludente
                      Attached Files

                      Comment


                      • mufa se afla pe partea cu soferul, acolo jos langa claxon

                        Comment


                        • este mufa de la proiectoare ...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • exact...
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • e direct pentru proiectoare cristi si ar trebui sa aiba o clema care sa o tina pe caroserie.
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • multumesc

                                masina nu a avut proiectoare si de aceea nu stiam ce este cu ea. pana acum cred ca a stat ascunsa pe undeva oricum trebuie sa o izolez cumva ca bate apa pe la ea.
                                sa inteleg ca este una semnatoare pe parte dreapta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google