Loganel Stance[ Castigator Campionate - Cele Mai Tari Jante si Level 1 Editia 2012]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astazi am fost la vulcanizare cu o janta pentru cateva teste si am pus un kormoran din fabrica care cam strica aspectul jantei dar momentan asta e.

    primul obstacol este butucul care este mai mare si v-a trebui sa mai i-au putin din jante sa vina la perfect. as fi vrut sa vad si cum da pe logan, cat de mult ies inafara si daca am nevoie de alt set de prezoane dar se vor rezolva pe viitor.

    matheo66c cred ca mi-ai hacuit threadul ca nu mi se incarca pozele

    Comment


    • cateva poze de amator
      Attached Files

      Comment


      • Si totusi...unde parchezi ?
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • e pacat sa le furi de acum, lasa mai intai sa le reconditionez

          in garaj dotat cu alarma LABUS

          Comment


          • Marfa jantele

            @cristi_timidu este cu pager alarma aia?? ;)

            Comment


            • am o telecomanda "halca carne" ultimul ragnet,astept sa le faci frumoase si vin cu telecomanda
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Sal.Am o intrebare.
                Ce dimensiuni au jantele, si ce dimensiuni au gumele?
                Fara Semnatura.

                Comment


                • cred ca e umeda rau anvelopa , asezata pe o asemenea janta.

                  Comment


                  • poli: actioneaza numai pe comanda vocala si este dotata cu senzor de miscare producand dauna totala asupra hotului.

                    matheo66c: ai grija sa ai bateriile incarcate la telecomanda ca altfel iese rau

                    carmelo: jantele sunt pe 15 cu 2X8J si 2X9.5J. cea din poza este 9.5j


                    catafof: umeda rau de tot mai ales la montaj . soarta a fost milostiva cu ea tinand cont cat de "bune" au fost

                    Comment


                    • Banuiam undeva la 2x7,5j si 2x9j.......insa arata foarte bine si 9,5

                      Te intrebam si de dimensiunea gumelor pt ca mi se pare prea 'stretch' (desi arata demential)
                      Fara Semnatura.

                      Comment


                      • am uitat sa spun.

                        este un kormoran de 185/65/15 ramas din setul pe care l-a avut din fabrica.

                        dimensiunea aceea am avut-o pe borbet-uri care mi-au placut dar nu s-a mai putut si cred ca pe acestea o sa le vopsesc miezul argintiu sau un gri, ceva mai clasic

                        Comment


                        • Sa le stapanesti sanatos!
                          Abia astept sa le vad reconditionate si montate pe masina!
                          Zambeste! Maine poate fi mai rau...

                          Comment


                          • super stretch, super tari, la ceva de genu ma gandeam si eu dar din pacate pe 16 sau 17 gasesc numai 5x..... , miezu ar trebui sa il vopsesti intr-o culoare care sa intoarca ochii soferilor mai rau decat atunci cand se uita dupa femei )

                            Comment


                            • manolo ksj: multumesc si eu de abia astept

                              hmv86: intr-adevar sunt strech aproape la maxim pentru dimensiunile astea dar totusi parca as prefera ceva mai late si cu talon mai mic asta numai daca reusesc omologarea lor, gen dimensiunea lui dodolorand. da, sunt rare ca si pe mine m-a costat treaba asta.

                              as vrea sa le fac ceva gen
                              Attached Files

                              Comment


                              • arata bine jantele succes la treaba si la cauciucuri.. anuntama daca ai vreo veste... daca nu reusesti cu cauciucurile saunama ai PM si til rezolv de la noi nu vei fi primu...
                                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google