Golanca Mea B~36~LUA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai usor cu 'amice' ca e fata )
    sigpic

    Comment


    • Ceva nu-i in ordine.... Nu-mi place numele... LUA... Cam sec
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • frumos prestige-ul ... dar sincer aeratoarele parca sunt din alt film ...sper sa nu te superi! ... bafta !
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • Daca tot a fost vreme frumoasa saptamana trecuta, m`am pus pe treaba la masina. Am chemat brigada mobila in ajutor si am montat sub.`ul luat de la Canto acum vreo 5-6luni. Ne`am chinuit sa tragem cablurile, am demontat juma` de masina, am stricat, am reparat, iar dupa multe ore de agitatie am constatat ca nu functioneaza nici statia nici sub`ul, iar abia aseara cu ajutorul lui Sandu am capatat ceva bas in masina si toate sunt functionale.
          Multumesc Canto SDP si Sandu pentru ajutorul acordat, si lui Dsign ii multumesc pentru tavita de portbagaj pe care am reconditionat`o cu material rosu (stiu ca in poze pare portocaliu dar este rosu).
          Si ca sa inchei saptamana cu bine, i`am facut baita am aranjat`o am cuafat`o si am lasat`o pe mana lui Jokerul la pozat. Rezultatele sunt uimitoare, nici acum nu`mi vine sa cred ce masina frumoasa am si ce poze super poate Jokerul sa faca. Multumesc din suflet vecine!
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Cu placere `dada si alta data. Ma bucur ca merge si iti place.

            Sunt niste poze super.
            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

            Comment


            • Frumoasa FOC LUA asta !

              Ce pozitie pe SDP-u in prima poza !

              Cat te-a ajuns muzica?
              sigpic

              Comment


              • ce se mai distreaza cate unii

                Comment


                • Originally posted by xxxgeoxxx View Post
                  mai usor cu 'amice' ca e fata )
                  Acum am sesizat,bine ca m`ai tras de urechi .
                  Satisfac blonde pe gume Turbo.

                  Comment


                  • frumoase poze
                    si vyp-ul meu tanjeste dupa asa ceva da nu are cine sa-l ia in chip
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • Frumos pictorial! Bravo!

                      Comment


                      • frumos ... acuma vad cat de bine vin aeratoarele cu luminile de la pedalier ... de unde ati luat aeratoarele ? ...
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • vad ca tot mai multi baga banii in loganurile lor...si fac treaba buna..insa nu inteleg dc rosii aeratoarele
                          sigpic

                          Comment


                          • frumoasa masinuta multi km fara incidente, si spor la modificari in continuare
                            sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

                            Comment


                            • Originally posted by adimacker View Post
                              vad ca tot mai multi baga banii in loganurile lor...si fac treaba buna..insa nu inteleg dc rosii aeratoarele
                              Nici eu nu prea inteleg ... Dada ce patisi fetita ?

                              Felicitari pt sub .... Va dati seama cum sta ea la semafor asa cu duduiala in masina .... Moaaaaaaa !
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • @SDP: mersi frumos....pozele se stie....porfi
                                @iamagi: sincer nu stiu sa`ti spun. am luat statia si sub`ul de la Canto cu mult timp in urma, iar banii i`am dat pe bucatele cand am avut, iar restul maruntisurilor (cablaraie) au fost din partea lui Canto. poate te ajuta el cu un raspuns ca sincer nu mai stiu
                                @cristi_timidu: facem si noi ce putem....ne ocupam timpul liber
                                @Sistematyk: nici o problema, nu esti primul nici ultimul
                                @vyp75: multam fain, te asteptam pe la noi si se rezolva si cu sedinta foto (facem cerere scrisa la nenea pozaru`)
                                @SoSoRyNeL: mersi mult
                                @Dany_DNY, adimacker, Eu4yas: nici o problema, fiecare are pareri pro sau contra si le accept de`o potriva pe toate. repet, o sa vina si alte elemente in aceeasi culoare prin masina....s`a nimerit ca aeratoarele sa fie primele gasite si dupa buget (repet, momentan aeratoarele sunt in ton cu luminile de la pedalier si mai nou cu materialul din portbagaj sau invers)
                                @alex_alex4686: multumesc, asemenea si tie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google