Golanca Mea B~36~LUA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dsign de unde ai luat folie anti UV? Si cam cat costa?
    Super Oferte Accesorii Logan

    Comment


    • Dada, a iesit super, super, imi place tare mult
      Toranaga folia de la Llumar este anti UV

      Comment


      • E fita imi place mult cum a iesit.

        Sa o plimbi cu placere si sa te protejeze de soare asa cum vrei tu.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • @ dada eu am fost sa imi pun folie. l am intrebat cat ma costa fata+spate+luneta. imi raspunde ca oricine zice ca da autorizatie pe fata minte. ca masina vine deja cu 24 % din fabrica.
          acum vad ca se dau autorizatii si pentru fata. nu stiu ce sa mai cred

          Comment


          • deci din cate stiu pe fata e ilegala folia...indiferent daca ai autorizatie sau nu.
            de ce ? pentru ca in cazu meu ... am avut folie pe fata..si un politist in brasov ... care stia legea...nu m-a lasat pana nu am dat-o jos

            Comment


            • legala ... ilegala acum este pusa ... probleme nu cred ca va avea... deoarece pe masinile deschise la culoare arata altfel aceleasi nuante. In plus am vazut masina live... iar daca vii fix din spatele masinii ... pe laterale nici nu pare sa aiba folie ... ce sa mai zic pe fata... deci nu cred ca va fi o problema. Este o problema baga unghiuta in folie si aia e... oricum comentam degeaba pe acest subiect.

              Sa te tina cat mai mult si sa ai grija de ea si de noile parti vopsite
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • Si eu am folie Llumar 34% pe spate + laterale(cum are si dada). Desi si la mine in poze pare foarte inchisa, in realitate nu e chiar asa. ba chiar sunt nemultumit ca ziua, sau de fapt cand este soare mai puternic aproape ca nici nu zici ca am folie. Insa ca plus vad foarte bine din masina, cu un 5% noaptea sau mai ales cand ploua nu prea vezi nimic prin luneta;
                Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                Comment


                • dada ,lasai....misto,misto! sa-o stapinesti sanatoasa!felicitari!

                  Comment


                  • ai o masina de nota 10, tinand cont ca esti femeie...felicitarile mele!
                    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                    Comment


                    • @dsign: of, mama ei de limba romana cum se poate interpreta
                      @evali_daniel: mersi din suflet
                      @B-53-SDP: mersi mult de tot, pentru sustinere, idei si ajutor
                      @alessandro: eu inca nu am fost oprita de politie sa vad ce zice, dar SDP a fost i s`a cerut autorizatia, i`a zis ca are banutul in geam si politistul a zis ca nu`l intereseaza decat foaia cu stampila pentru autorizatia fata.
                      @Mishu: asa o fi nu te contrazic, sper sa nu am parte de astfel de evenimente
                      @Canto: mersi mult
                      @bossake: momentan nu ma pot pronunta, inca am toate geamurile murdare de la montaj, am zis ca le sterg peste cateva zile si abia atunci o sa vad cum se simte soarele cand sunt la volan. Astazi am lasat`o in soare dar parca nu s`a mai incins asa de mult ca pana acum deci e un lucru bun
                      @ghiaurul: mersi mult Marian
                      @FloNZN: mersi din suflet
                      sigpic

                      Comment


                      • Imi place cum arata, abia astept sa o vad live.

                        Comment


                        • frumos dada baieti fac treaba buna arata super.... lua... recomand
                          stii tu... HZP ;)

                          sigpic

                          Comment


                          • Folia nu este ilegala fata atata timp cat ai o hartie cu stampila si seria caroseriei pe ea.

                            Eu am folie pe fata si asa cum a spus si `dada mai sus am fost oprit si mi s-a cerut hartia.

                            Desi pe geam este lipit banutul atat cu specificatiile foliei cat si numarul certificatului RAR si mai am si banutul acela albastru cu RAR si pe politist nu la interesat decat acea foaie.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • militieni chiar nu stiu ce sa ceara citeodata,,,,de plictiseala!vai mama lor!

                              Comment


                              • da,simplu,frumos,curat si cu bun gust.

                                scuze pt double post,nu am observat noile xenoane castigate pe transalpina.
                                Last edited by leo_negrescu; 4 September 2011, 23:07. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google