Golanca Mea B~36~LUA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cat au costat dvd-urile?

    Comment


    • 520 RON bucata.
      sigpic"Yes, Officer, I did see the speed limit sign. I just didn't see you"

      Comment


      • Cat ma bucur ca "LUA" a ajuns pe maini bune
        Taticul imi plac modificarile aduse masinii! La cat mai multe
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • Multumesc frumos pentru aprecieri, ma bucur ca iti plac mini-tuningurile.
          sigpic"Yes, Officer, I did see the speed limit sign. I just didn't see you"

          Comment


          • Desi sunt convins ca unora le-a fost lene sa citeasca tot, am tot respectul pentru felul cum ingrijesti masina si pentru modul de exprimare.
            Sa te bucuri de ea in continuare fara evenimente!
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • Ma bucur ca masina a ajuns pe maini bune! Sa o folosesti sanatos! Sa vedem cat mai multe modificari!
              MY CLA

              Comment


              • @retro 590: Iti multumesc pentru comment-ul subtil ca si pentru urarile elegante si le intorc cu cea mai mare placere! Respect!

                @PRESTIGE: Incep din nou cu multumiri expuse pe pagina virtuala, ma bucur ca iti place in continuare LUA. Mai am cateva proiecte in cerebel insa pana la a le pune in opera s-ar putea sa mai astept o perioada. Idei sa fie ca de bani...facem rost cumva! Numai de bine!
                sigpic"Yes, Officer, I did see the speed limit sign. I just didn't see you"

                Comment


                • Imi place cum ai mentinut masina de cand ai cumparat-o, la fel si imbunatatirile. Tinand cont ca este o masina de familie si nu "da' curse", eu unul i-as cauta un set de jante de Prestige Ph1 sau Ph2. Astea actuale nu prea imi plac pe Prestige in general, decat pe primele editii.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • @aleXpeed:
                    Da, e o idee foarte buna, sa vad ce gasesc in viitorul apropiat si la ce pret. Banuiesc ca este vorba de cele cu cate 2 spite pe fiecare ramura, daca nu ma insel. Oricum aveam in plan sa-mi iau inca un set de jante pentru cauciucurile de iarna, ca sa nu mai tot schimb anvelopele la fiecare sfarsit/inceput de sezon.
                    Multumesc frumos pentru sugestii si aprecieri!
                    sigpic"Yes, Officer, I did see the speed limit sign. I just didn't see you"

                    Comment


                    • ma bucur ca domnisoara LUA a ajuns pe maini bune multi km fara probleme
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                      Comment


                      • Sa te auda Al de Sus ! Mersi fain si urari de bine!
                        sigpic"Yes, Officer, I did see the speed limit sign. I just didn't see you"

                        Comment


                        • Felicitari Taticule!!!!!!!!!!
                          Ma bucur maxim sa o vad pe LUA atat de imbunatatita. Cotiera din punctul meu de vedere face toti banii, pacat ca se rupe repede mie una mi`a placut mult.
                          Tetierele sunt tare faine si chiar isi merita banii cand sti ca cei mici stau linistiti ore bune de ajungi sa uiti ca ii ai in masina )
                          Vroiam sa precizez ca LUA a vazut grecia doar cu tine/voi, noi am fost in concediu cu SDP (era motorina si era mai ieftin).
                          Va pup si va multumesc ca aveti grija asa frumos de LUA in continuare!!!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • @ 'Dada:

                            Saru' manaaa mult de urari si merci fain de mesaj !!! Sper sa fiu atent si sa nu o rup prea repede pe madam cotiera noua...
                            Apropos de grecotei...oi fi inteles eu gresit cu Thassos-ul (acum daca ma gandesc era normal ca voi sa fi mers cu SDP-ul, doh!) dar LUA s-a comportat de parca stia singura drumul, asa ca sunt mandru nevoie mare .
                            Avem grija de ea ca de ochii din cap, it's a promise!
                            Pupam si noi !!!
                            sigpic"Yes, Officer, I did see the speed limit sign. I just didn't see you"

                            Comment


                            • Am vazut-o in seara asta pe LUA la Real Pallady, imi place ca ai grija de ea si ca o pastrezi curata, tin-o tot asa!

                              Comment


                              • Foarte tare ideea cu ecranele in tetiere , imi place ca le poti ascunde :d ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google