Golanca Mea B~36~LUA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reusesti sa vii cu ea la Brasov ?
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • @alex: multi inainte si tie fara evenimente neplacute
      @cristi: sa speram, inca nu stiu, vedem
      sigpic

      Comment


      • Unde ai facut geometria si cat a costat ?
        In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
        sigpic

        Comment


        • Geometria a fost facuta la Automarcus cu 130 lei
          sigpic

          Comment


          • la cat mai multi km in continuare fara probleme

            Comment


            • LUA a iesit din service si acum e ca noua. e tare frumusica Parca nu a avut nimic. Ii multumesc SDP`ului pentru ajutorul acordat si pentru prietenia de care a dat dovada. Raman datoare
              Daca tot am iesit azi pe strazi cu ea, cineva s`a gandit sa`i faca un mic punk`d (a se citi cosmin si viperutzu). Nu au fost decat doua servetele la stergatoare, o nimica toata slabut baieti, slabut pentru atata lucru, nici nu i`am facut poze, dar le astept pe ale baietilor
              Zilele trecute, golanca mea a primit cadou de la Fane un suport de numar cu logan club pentru care ii multumesc mult. Este deja pus pe masina si sunt tare mandra de el.
              Si in final revin cu un raspuns pentru Cristi si anume ca da, merg cu LUA la Brasov
              sigpic

              Comment


              • Cu placere si sper ca iti place cum a iesit masina.

                Eu zic ca a iesit bine acum sper chiar sa iti placa si sa nu spui asta doar din politete.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • a iesit foarte bine lucrarea... ai mers pe mana buna ..SDP ... in legatura cu servetelele ,mi-a fost mila ca era prea curata ... urmatoarea data iti promit ca nu te mai iert..un bax de hatie consum pe LUA ...si o sa zici grosut baieti grosut

                  Comment


                  • succes cu LUA Dada`
                    ti pup

                    Comment


                    • Si poaze? Nu avem Poaze? Ti-a vopsit toata aripa? Cat a costat in total, vopsea+manopera?
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • @Fof: mersic fratelo, si eu ti pup sa vezi ce arogante o sa faca LUA pe serpentine, fruuuuum fruuuuummm
                        @alex: si eu astept pozele de la viperutzu sa vad cum s`a chinuit cosmin sa faca punkd cu doua servetele o sa fac poze cu LUA la aer curat de munte
                        sigpic

                        Comment


                        • Hai hai, mai incet cu arogantele astea auzi

                          Ma bucur ca ti-ai reparat masina sa stii!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Arogante ? Pe serpentine ?

                            Abia astept sa vedem ce arogante poate face LUA pe serpentine.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • te manaca "funduletul" eu zic sa stai cuminte ...si eu astept pozele de la viperutzu ,nu stiu ce o fi facut cu ele ... cine vorbea de arogante !

                              Comment


                              • frum frum frummmmmmm.....
                                @cristi stai linistit ca nu te pot depasi vreodata la arogante stiam eu ca te bucuri pentru LUA
                                @sdp: si eu abia astept....doar e 16v presimt ca serpentinele se vor speria si o sa se indrepte drumu, iar maine cand apar arogantii din schimbul doi n`o sa mai aiba pe se serpentine sa`si testeze pedala de acceleratie

                                @cosmin: sunt cea mai cuminte stii bine
                                Last edited by `dada; 26 February 2010, 13:00. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google