Golanca Mea B~36~LUA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am vrut sa zic ca nu se cunoaste ca e masina unei femei...ca ele in general sunt dezinteresate,le tin murdare etcdar tu esti pasionata
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • @icstrem_no1: mersi mult de tot pentru aprecieri, incerc sa fiu si eu cat de cat in randul lumii cu masina curata si ingrijita, dar din pacate, timpul nu`mi permite mereu sa ma ocup mai mult de ea.
      sigpic

      Comment


      • Dupa mult timp de asteptari si dupa multi nervi, masinuta mea a primit jante noi.
        Mie una sincer imi plac cum dau AEZ`urile pe masina.
        Multumesc din suflet SDP`ului pentru antifurturile facute cadou si nu in ultimul rand, lui ADY-BAC pentru montaj si rapiditate

        Pe viitor ma gandesc sa vopsesc etrierii si tamburii, dar asta cand s`o termina cu vremea asta ploioasa. Mai sunt si altele in plan, dar toate la timpul lor.
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • bravoo
          sunt frumoase jantele!

          Comment


          • Frumos, dau bine pe masina, bravo

            Comment


            • Felicitari pentu noile achizitii......sa le alergi fara incidente si daca vrei cand te hotarasti sa vopsesti etrierii poate imi zici si mie ca vreau si eu acelasi lucru
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • misto jantele dada..sa le stapanesti sanatoasa si sa faci multi km cu ele

                1.6 MPI 8Vsigpic

                Comment


                • LUA mai rea
                  Attached Files

                  Comment


                  • interesant
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • Super tare !! felicitari ,bravo sa o stapanesti sanatos.

                      Comment


                      • Opa....ai tiganit masina ))..hai bre ca arata bine,s-a schimbt look-ul masinutei.

                        Sa fie primite
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • hai ca acum trebuie sa le uzi
                          sa le stapanesti sanatoasa Dada si la mai multe tiganeli.......modificari
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • Bravo Dada, dupa lupte seculare ai gasit si tu jante ! ! ! imi plac AEZ-urile, sunt perfecte pentru masina, si mai ales ca e trantita dau si mai bine ! ! ! Respect ! ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • niste cauciuce talon mai mic si e PEEEEEEEERRFECT!
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • frumoase jante, sa-mi zici ce model sunt si cat au facut ca si eu caut ceva asemanator.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google