Golanca Mea B~36~LUA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa le stapanesti sanatoasa si sa le alergi cu placere. Grija mare acum cu ele la gropi.

    Adevarul e ca niste cauciucuri un pic mai late si un talon mai mic ar face toti banii.
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • va multumesc tuturor pentru aprecieri si sincer ma bucur ca va place LUA incaltata. am avut mari emotii cu aceste jante, sincer, cand le`am vazut in casa nu mi`au spus mare lucru, dar pe masina parca imi plac din ce in ce mai mult.

      @MishuRS: mersi fain eu nu prea vreau sa renunt la grila fata in favoarea plasei...

      @mario: le ud normal ca le ud cu o cola (sa nu rugineasca )

      @MVP: jantele le`am gasit de vreo luna, dar daca ai stii ce cearta am tras cu cei pe care mi i`ai recomandat te`ar lua inima

      @jokere: intr`adevar ar arata demential cu alte gume, dar cum bugetul nu mi`a permis sa fac si aceasta investitie, am zis ca anul asta sunt bune si cele actuale, poate la anu iau unele noi si care sa se potriveasca.

      @VYP: modelul este AEZ xylo high gloss 15`

      @SDP: multam din suflet :*
      sigpic

      Comment


      • buna alegerere dada' te asteptam - sa le vedem live
        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

        Comment


        • Trebui musai 195 cu 50 si e trenduala ... Le ia fata cauciucul acum, un pic mare, dar sunt convins ca le rezolvi. Sa vezi ce dai cu ea de pamant daca pui dimensiunea de mai sus!

          Sa le stapanesti sanatoasa dar, cel mai mult imi place ca esti ambitioasa si cred ca esti singura fata de-aici care a investit in Logan.

          Felicitari 'dada esti foarte tare. Respectul meu!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • sa fie primite... arata super si mare grija acum
            stii tu... HZP ;)

            sigpic

            Comment


            • foarte frumoase jantele sa le stapanesti sanatoasa?le ai luat de la lassa?cat te au costat?
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • sa le stapanesti sanatoasa dada si sa le alergi cu placere
                ma bucur ca te-am putut ajuta asa de repede
                dau foarte bine pe masina

                Comment


                • Bravo 'dada, arata foarte bine pe ea, gri cu gri.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • sa le stapanesti sanatoasa dada!sa ai grija de ele!

                    Comment


                    • some pics....
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Frumoasa masina, frumoase jante................si daca vrei te pot ajuta sa o incalti cu 195/50/15
                        real power..... diesel power by

                        Comment


                        • @Canto: mersi. iti plac mai mult live decat in poze?

                          @Cristi: iti multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase pe care mi le`ai scris. in plan sunt acele dimensiuni de cauciucuri, dar nu in momentul asta

                          @Sandu: mersi. o sa am mare grija

                          @icstrem_no1: jantele sunt facute cadou si sunt luate de la TOPGEAR (din Iasi). doar montajul a fost facut la LASSA

                          @Ady: mersi mult, si inca o data mii de multumiri pentru ajutor. un baiat de nota 20

                          @Alex: asta mi`am dorit gri cu gri. si ma bate gandul sa vopsesc tamburii si etrierii rosii, deoarece si in interior se pregatesc lumini de aceeasi culoare.

                          @PCH: mersi mult

                          @joker: sa traiti, multam fain pentru poze....pacat ca e cam (mult) murdarica

                          @cosmin: mersi mult. ramane sa vorbim si poate ai niste oferte bune si o si incaltam mersi de oferta
                          sigpic

                          Comment


                          • ms de info
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • felicitari dada pt noile jante sa le porti cu placere si grija la borduri si gropi:P
                              0.9 tce SL plus

                              Comment


                              • Felicitari Dada pentru jante, arata bine masina cu ele!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google