Golanca Mea B~36~LUA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • simpatica rau si masina si persoana!spor la tunat, multi km.cu ea, super toba actuala!!!
    felicitari!
    lipsa text

    Comment


    • multumesc mult de tot SDP`ule pentru grija pe care o ai pentru LUA si pentru tot ce ai schimbat azi la ea.
      intre timp LUA a implinit 33.000km (poza la 33.002km ca nu mi`am dat seama), am schimbat si stergatoarele (multumesc Canto pentru ajutor), intr`adevar am pus si pragurile personalizate.
      va multumesc tuturor pentru aprecieri si promit sa revin in scurt timp cu un filmulet cu toba roz
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • ia uite...ce bine o duci .. 2 gramezi de benzina
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • marfa rau protectile de prag..
          sigpic
          "BRABUS" STYLE

          Comment


          • Stergatoare ai luat ceva de calitate ...ca eu m-am saturat cate seturi am schimbat si mai mult de 2-3 luni nu rezista ori fac zgomot ori lasa dare pe parbriz
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • gmv-ule stergatoarele sunt unele chiar ieftine de 9 lei din auchan
              eu le folosesc de 3-4 luni si e totu ok.
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

              Comment


              • Atunci trebuie sa vada si ochiul meu si poate fac o achizitie
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • va multumesc tuturor pentru aprecieri. am uitat sa precizez ca protectiile de praguri au fost cadou.....de la SDP si le aveam in casa de vreo 3 luni, dar nu m`am incumetat sa le pun.
                  legat de stergatoare momentan sunt chiar ok, lasa ele ceva dungi intre stergeri, dar sunt multumita, mai ales la 18lei setul
                  sigpic

                  Comment


                  • neata dada,ai toba la fel ca a mea,numai ca a mea are finala albastra...se aude super marfa si nu sunt nici foarte scumpe

                    1.6 MPI 8Vsigpic

                    Comment


                    • In curand facem curcubeu daca mai apar 2-3 cu tobe din astea
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • e ceva si asta lasa ca e bine ca se inmultesc

                        1.6 MPI 8Vsigpic

                        Comment


                        • curcubeul ca virgula curcubeul zgomotul produs de toate va fi demential chiar ar trebui sa ne facem auziti o data toti
                          sigpic

                          Comment


                          • adevarat dada,tu,eu,mcd,alexpeed,matheo avem de unde ce sa mai

                            1.6 MPI 8Vsigpic

                            Comment


                            • `dada sa stapanesti masinutza sanatoasa fara incidente si spor la modificari ,sper sa ne vedem pe la intalniri
                              sigpic

                              Comment


                              • dupa cum m`a rugat lumea, m`am invrednicit si eu sa fac un filmulet cu toba mea roz, am pus si cateva poze, asta cu ocazia participarii la "Campionatul cea mai tare evacuare editia 2010".
                                multumesc SDP`ului pentru ajutorul acordat la crearea acestui filmulet

                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google