Sm 62 bcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sm 62 bcv

    Buna, am si eu un Logan 1.4 MPI , 2004 model Laureat , 32.000Km..
    Prea mari schimbari nu are ...va las sa va dati cu parerea
    Attached Files

  • #2
    Frumoasa.
    Mie tapiteria de pe scaune si bancheta nu imi place...e deprimant
    Ce planuri ai? Mai vrei sa modifici ceva? o ai din 2004 sau recent l-ai cumparat? e in stare buna? vad ca nu s-a umblat mult cu ea muzica de care ti-ai pus?

    Comment


    • #3
      O am de noua , a fost a mamei mele care mergea pana la servici si inapoi si atat ,apoi a lu tata si le-am cumparat-o ..si e a mea.. nu stiu... ce planuri am cu ea... as vrea sa o las mai jos.. poate ceva jante... deocamdata am mai pus ceva folie negru mat in fata pe grila si in bara
      Muzica nu e ceva deosebit... un Kenwood adus din USA cu USB , si pe fata 2 boxe SAL de 50W ,si cred ca voi pune si pe spate ceva mai tare cand fac ceva bani.. si apoi poate si in porbagaj voi baga ceva...

      Comment


      • #4
        bun venit printre noi
        loganu arata bine,e ingrijit.....
        imi place culoarea

        Comment


        • #5
          frumoasa masinuta,spor la tunarit si sa ai grija de ea!
          bara e lovita pe dreapta fata sau mi se pare mie?

          Comment


          • #6
            Ledurile alea din interior la ce le-ai legat?

            Comment


            • #7
              frumoasa masina, mai ales culoarea ingrijita, ai luat legatura cu cei din satu mare sa intri in club?
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #8
                Originally posted by SoSoRyNeL View Post
                Ledurile alea din interior la ce le-ai legat?
                le-am legat la becul din interior si se aprind aodata cu deschiderea usilor din telecomanda , si ami nou am bagat si in far 2 leduri care se aprind la fel cand deschid usile..

                Originally posted by vyoangel View Post
                frumoasa masinuta,spor la tunarit si sa ai grija de ea!
                bara e lovita pe dreapta fata sau mi se pare mie?

                e destul de zgariata in fata , nu e lovita , de la pietre..

                Originally posted by vyp75 View Post
                frumoasa masina, mai ales culoarea ingrijita, ai luat legatura cu cei din satu mare sa intri in club?

                eu sunt din Satu Mare dar mai mult stau in Brasov , sunt la facultate aici.. su nu prea dau pe acasa...

                de folia din fata ce ziceti , da bine? mie imi place... si pleoapele le-am facut cu folie mata.. ca ele erau lucioase de la mama lor...
                Last edited by BogdanBCV; 23 January 2010, 19:40. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  @BogdanBCV- Bine ai venit in Logan Club! Draguta masina, frumoase luminile alea din interior. La alte modificari nu ma bag ca nu prea ma pasioneaza...Daca stai mai mult in Brasov, treci pe la o intalnire cu baietii de acolo! Cum a zis VYP75, la intalniri o sa vezi multe!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #10
                    poze cu ledurile de sub bord si scaune( pt locurile din spate) noaptea bat destul de bine...
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      am atasat si eu o poza cu un logan cu bandou sub bara.. DE UNDE E LUAT???? caut si eu si nu gasesc....
                      Attached Files

                      Comment


                      • #12
                        salut, frumoasa masinuta, acea prelungire de sub bara, am vazut in Targovste pe ktv dacii sandero si pe un singur logan ph2
                        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                        Comment


                        • #13
                          Am mai atasat ceva poze cu ledurile din fata si din spate .. si cu bara facuta cu folie .
                          Attached Files

                          Comment


                          • #14
                            referitor la ce zici tu legat de bandoul acela sub bara ! Se numeste plinta ! nu stiu cum e in brasov ! dar in Tm se gasesc de vanzare si is si f ieftine ! se fac in productie mare ! si daca il spargi costurile is neesentiale ! credca undeva pana in 50 ron ! sau 40 !
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              aceea nu e o plinta , este o prelungire bara , buza , sau deflector aer.
                              plinta e aia care o pui pe margine la parchet in casa.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google