Sm 62 bcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    fratilor, eu sunt proprietarul loganului albastru. Nue plinta de parket e prelungirea de la opel zafira.Cred ca e cea mai indicata ca e maleabila si nu se poate rupe. e din doua bucati imbinate la mijloc la zafira dar la logan trebuie doua de dreapta si una de stinga, de vopsit nu merge am incercat eu . spor la tunarit.
    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

    Comment


    • #17
      Frumoasa masina...poate ne faci o vizita si noua la intalniri sa vezi modificari,,sa iti faci o parere cum va arata masina ta...tragei o folie ca ii schimba total aspectul...
      Bafta la tuning!!!
      *****
      sigpic
      http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

      Comment


      • #18
        da cred ca o sa dau o figa pe la dezmembrari sa caut sa vad ce gasesc... dar sa mai treaca din frigu asta ...nesimtit.

        Comment


        • #19
          la desmenbrari am cautat si eu si,,, nik. Eu am luato de la un magazin piese auto import le avea pe stoc si vroia sa scape de iele,,, incearca , bafta
          "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

          Comment


          • #20
            si cat a fost? si cum de ti-a venit ideea sa pui de zafira?

            Comment


            • #21
              Nice car man...bafta la "tunarit"

              Comment


              • #22
                cumparam ulei de motor si le-am vazut in vitrina si am intrebat de ele. Mi s-a spus ca le are pe stoc de mult si vrea sa scape de ele, si asa am dat pe ele 1,3 mil. Cei drept urmaream de mult asa ceva. S-ar putea sa mearga si de la peugeot 307.
                "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                Comment


                • #23
                  am intampinat mai nou o problema... imi transpira foarte foarte rau in portbagaj... , in partea dreapta musteste apa destul de tare la fel si roata de rezerva e uda mai tot timpul.. nu stiu ce sa mai fac...mentionez ca partea dreapta a fost lovita ( usa +aripa spate) si au fost schimbate ..
                  A mai patit cineva asha ceva? multumesc

                  Comment


                  • #24
                    straniu, e prima oara cind aud asa ceva.....chiar imi pare rau....
                    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google