Pretiosul Meu 1.5dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ceva noutati/poze cu masina ?

    Comment


    • pfuuu, mamaaa, ce de praf sa mai depus pe aici...demult nu am mai scris cite ceva, ce sai faci serviciul pe care-l am m-a tinut departe de acest lucru
      noutati sunt, pentru mine unul fff mari...
      pregatit cu mult curaj pentru inceput, m-am hotarit sa modific putin spoilerele cu minutele astea doua,sper sa iasa ceva frumospina vineri vor fi cred pe masina...
      va urma desigur si un bad boy poate si pragurile...voi posta si poze cit pot de repede...
      "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

      Comment


      • iata si pozele promise...
        miine vor fi finisate si vopsite...
        Attached Files
        "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

        Comment


        • tare curios sunt sa vad ce iese
          bafta muulta cu proiectu

          Comment


          • spoilerele sunt vopsite dupa fiuler si primer, miine vor fi pe masina...
            -si doua poze...
            Attached Files
            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

            Comment


            • arata bine...chiar foarte bine imi plac bravos

              Comment


              • Au iesit bine,la grila presupun ca plasa o sa fie neagra, nu o lasi alba sau albastra?
                sigpic
                https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
                http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

                Comment


                • arata super barile!parerea mea ca da bine si cu plasa neagr si cu albastra,bft!
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • plasa neagraa..arata cel mai bine

                    Comment


                    • O masina superba, cu bun gust, cel mai mult culoarea asta mi-a placut la un logan. Ai grije de el!
                      sigpic

                      Comment


                      • Bara spate a iesit foarte bine.

                        Si grila de pe fata imi place, dar nu imi place la bara fata ca nu ai continuat linia barii ci te-ai dus in exterior pe lateral . Oricum, depinde de gusturi.

                        E bine ca le-ai facut singurel. Poate apelez si eu la tine pentru putina fibra
                        sigpic

                        Comment


                        • ... si finalul? Unde-s pozele cu barile pe masina? Pozeeee!!!!
                          GL-22-TOF

                          Comment


                          • multumesc pentru aprecieri:...
                            ce mi-am propus am reusit sa duc la bun sfirsit, spoilerele sunt pe masina montate, plasa de la grila este neagra dar nu am facut poze din cauza ca masina este nespalata...nenea vopsitoru nu mi-a dat voie s-o spal asa devreme...
                            cu siguranta miine vor fi si poze...
                            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                            Comment


                            • dupa un baie disdemorning am reusit sa fac si citeva ilustrate...
                              astea sunt...
                              Attached Files
                              "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                              Comment


                              • Arata foarte bine....
                                Imi place bara fata si spate

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google