Pretiosul Meu 1.5dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci imi place la nebunie spatele si fata e ft frumoasa,dar spatele eeeeeeeeeeeeeeee................
    felicitarile mele!
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • super fain arata din ori ce punct de vedere...
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

      Comment


      • prea binee arata felicitari
        acu mai cere doar niste praguri

        Comment


        • superba! felicitari
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • Bravo Emile foarte frumos m-ai ales ca am vazut-o live a iesit super bine ,acum ce ne m-ai facem noi la masinute???????????

            Comment


            • Nenea..ai eliminat bandourile de pe bara spate, dar le-ai lasat pe cele de pe bara fata.
              Sau trebuia lasat cel de pe bara spate, sa se continue cu cea de fata si bandourile de pe usi.

              A iesit destul de bine,poate pe viitor le elimini si pe celelalte.O sa arate destul de interesant
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • frumos, da o strica pleoapele ori bad boy, ceea ce cred ca sigur e in plan, ori deloc pleoape...arata bine barile..
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Mishu View Post
                  prea binee arata felicitari
                  acu mai cere doar niste praguri
                  cum zice Mishu , daca ai gasi niste praguri finute, nu mari , cat sa continue prelugirile ar fi perfect. bafta
                  Attached Files
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • Sau ....
                    Attached Files
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • sau repede s-o trantesti tu )
                      pai daca ar fi asa n-ar mai merge pe strada cred

                      Comment


                      • bre ziceam doar de praguri ))
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • nu tu ma...eu ma refeream la matheo ) totusi...a trantit-o cam mult

                          Comment


                          • vad ca ceea ce am reusit sa fac de unul singur place ochiului, si asta nu-mi ramine decit sa va multumesc pentru aprecieri
                            referitor la praguri...da am si asa ceva in plan dar prima data va trebui sa gasesc un model sa se potriveasca perfect si nici timp nu prea am destul...
                            poate niste vt-uri ma vor ajuta...
                            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                            Comment


                            • Paparatzi sunt pe urmele tale ,noile achizitii ale tale Emile Sus cu ele sa le vedem.Bravo sa le porti cu placere.
                              Attached Files

                              Comment


                              • merci mult, paparati astia isi fac datoria nu gluma, simbata urmatoare vor fi pe masina...
                                "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google