Pretiosul Meu 1.5dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ok... m-am hotarit, am ales o nuanta de auriu...lucrarea a fost executata de Prompt-Cover FOCSANI...sablare si vopsire in cimp electrostatic
    Attached Files
    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

    Comment


    • arata incomparabil mai bine. felicitari !

      Comment


      • Foarte frumos, s-a schimbat radical aspectul.
        sigpic

        Comment


        • Ce s-a intamplat cu bara fata?

          Parerea mea e ca trebuia sa cauti alte jante.
          sigpic

          Comment


          • bara fata a avut de suferit...din cauza unui gard nesimtit si nu am mai facut-o cum a fost.
            jantele cu siguranta renuntam la ele daca dispuneam de finante, deocamdata sunt multumit de ele.
            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

            Comment


            • Super tare masinuta...ai avut probleme cu politia in legatura cu faruri/stopuri ?
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • imi place mai mult cum da auriul asta decat albastrul acela aprins,pacat de bara fata...bafta in continuare!

                Comment


                • PROMETHEUS-faruri, triple.....ma descurc cum pot, imi asum riscurile.

                  DORUPOPA2006-mie-mi pare rau de-mi vine sa mor de fosta bara fata, mai ales ca-i facusem o noua modificare pe parcurs ...cine stie ce idei imi mai vine pe parcurs...
                  "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google