Pretiosul Meu 1.5dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ADIE- chiar la asta ma-m gindit si eu, plafonu o sa fie negru si spatele clin, atunci o sa dispara astea... MERCI...
    "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

    Comment


    • Salutare vere, ti-am prins ceva poze....si na', nu m-am putut abtine...
      ti-am innegrit plafonul, uite cum era inainte si ...dupa ce a iesit din service-ul meu...
      Attached Files

      Comment


      • ...am mai taiat pe aici , pe colo....si uite "frontul"-ul....n-au iesit oglinzile prea bine...insa...
        Attached Files

        Comment


        • sa nu uitam si ....spatele, la care sincer , imi place mie, mai mult ultima varianta...
          Attached Files

          Comment


          • am zis eu ca fara nimic la spate da bine BRAVO REGIZORU

            Comment


            • Ms, ms , sa vedem ce-i place omului si cum va iesi dintr-un adevarat service, nu unul pe....calculator...

              Comment


              • varu-le nu stiu ce sa zic, nu stiu la care sa ma opresc. La spate imi plac ultimile doua poze, daca merge deschis portbagaju din telecomanda cred ca asta am s-o aleg... Poate ramine si butonu singur...Sincer ma-i bagat in ceata.....
                "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                Comment


                • arunca butonul

                  Comment


                  • arunca si butonul ...sigur merge deschidere... arata super nr 4 bafta
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • Cum au zis si ceilalti colegi...tot varianta nr 4 o aleg si eu...un mic sfat am pentru tine...masina arata frumos rau...dar scapa de cromul de pe masina...
                      Numai bine si sa faci masina cat mai "criminala"
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • da baieti ce pot sa va spun, tot la poza nr 4 ma-m gindit si eu, dar mai dureaza. vor urma distantiere si oglinzi de MCV...abia astept...
                        "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                        Comment


                        • sal..frumoasa masina....nu prea da bine cromul ala...dar in rest e super masina.....multi km fara probleme...
                          bafta

                          Comment


                          • NEBUNIK- daca te referi la oglinzi, vor fi schimbate cu unele de MCV...mersi pentru apreciere...
                            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                            Comment


                            • pregatiri pentru vopsirea plafonului, minerelor si bandourilor usi.....
                              Attached Files
                              "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                              Comment


                              • Treaba de romani puturosi...Nu puteau da jos manerele?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google