Pretiosul Meu 1.5dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • super!
    bravos domnu emy!

    Comment


    • .... nu prea iiiiieeeeeeeee ca a dat jos distantierele

      Las' ca le pui tu la loc cat mai repede. Hai si cu niste poze cu noutatile. Gratarul si berea le adaugi la lista DDD
      GL-22-TOF

      Comment


      • Si poze de la mine sa va faceti o idee despre ce era vorba .
        Attached Files
        GL-22-TOF

        Comment


        • BOGDAN 1984-m-a costat 30 ron, Valy sticker, daca-l stii, m-i a facut-o dar momentan doar din folie printata mai poate face.

          distantierele sunt de 20 mm dar din cauza ca ating aripa, am sa iau din ele vreo 5mm, in rest totul e ok.

          merci pentru aprecieri, in special lui Danielliviu pentru ajutorul acordat.
          "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

          Comment


          • le rezolvam noi

            Comment


            • inca trei poze cu grila
              Attached Files
              "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

              Comment


              • ceva noutati pe la masina?

                Comment


                • arata ff bine. beton

                  Comment


                  • Marfa masinutza. Superba.

                    Comment


                    • ingrijita si cu bun gust;)
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • scuze, ca nu am mai dat niciun semn de viata, referitor la masina mea;
                        Nu am mai facut mai nik, ca de criza isi face simtita prezenta, doar o mica schimbare la spoilerul fata, pe viitor astep si ujn set de adidasi cu talonul pe 55. pentru arecieri.....revin cu poze...PROMIT...
                        "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                        Comment


                        • Frumoasa masina si ingrijita ai,ma interesa si pe mine cat ai dat pe protectile alea de la aripi
                          http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                          Comment


                          • masina fiind din 2006 am beneficiat de o ceruire + protectii aripi, gratuit.
                            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                            Comment


                            • cine poate sa-mi faca niste foto shopuri cu jantili astea
                              Attached Files
                              "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                              Comment


                              • Da....faine jante!
                                cat au la J ?
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google