B-47-GDD Zeni's

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bun venit. sper ca daca ai xenon in proiectoare nu mergi noaptea prin oras doar cu ele aprinse k am vazut ca se poarta anul asta

    Comment


    • #17
      spune-mi te rog la cine ai facut remaparea si cat te-a costat?
      si de unde ai luat tu filtrul acela de aer minune care ti-a dat 10 cai ? ce marca e ?

      nu vreau sa te supar..dar cred ca ar fi cazul sa te informezi mai bine..ca in afara de faza cu 7 cai de la remapare....nu prea e corect nimic...doar finala poate ca iti da un manz...si filtrul sport poate 2... in rest...
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • #18
        Da frate ala la service mia zis ca am 89 da remaparea ma costat 100 E si iti da 7,8 cai + filtru sport care tu ai zis cati da 2,3 cai si daca adun 75+7+3=? deci mare diferenta nu e !!! si am intrat pe forum sa mai invat cate ceva nu sa dau explicatii oricum scuze pt greseala mea Enorma
        Pt info Remapare:http://forum.chip.ro/showthread.php?t=93880
        Pt info Filtru sport:http://www.autoexpert.ro/?eu=acGlkPT...MTAwMDAwMTM%3D

        Si cand pun toba sport dau jos intermediara , cel putin asa am inteles ca e cel mai bine ????
        Last edited by danny_neto; 5 February 2010, 00:29. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          nu te supara acuma ca nu ti vrea nimeni raul...da sunt unii care vorbesc prostii doar sa ia banii...daca vrei sa faci o treaba ca lumea sa fii multumit cu adevarat, schimba tot traseul la evacuare..daca iti permiti desigur...o sa simti diferenta...si caii reali o sa i vezi doar pe dyno
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by xxxgeoxxx View Post
            nu te supara acuma ca nu ti vrea nimeni raul...da sunt unii care vorbesc prostii doar sa ia banii...daca vrei sa faci o treaba ca lumea sa fii multumit cu adevarat, schimba tot traseul la evacuare..daca iti permiti desigur...o sa simti diferenta...si caii reali o sa i vezi doar pe dyno
            Tot traseul insemnant teava inox fara intermediara si finala sport presupun , altceva ce ar mai fi ?

            Comment


            • #21
              Bun venit printre noi, masina arata bine, nici eu nu vad arcuri sport pe ea. In fine, te asteptam la intalniri, verifica sectiunea LoganClub Bucuresti, sigur nu ai 90 cp. Sa nu te superi, asta este adevarul din ceea ce ai scris acolo, sa vii la intalniri sa vedem caii. Spor la modificat!!!
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • #22
                Originally posted by xxxgeoxxx View Post
                nu te supara acuma ca nu ti vrea nimeni raul...da sunt unii care vorbesc prostii doar sa ia banii...daca vrei sa faci o treaba ca lumea sa fii multumit cu adevarat, schimba tot traseul la evacuare..daca iti permiti desigur...o sa simti diferenta...si caii reali o sa i vezi doar pe dyno
                Stii pe cineva cu finala sport de vanzare Borla ? Tu ai toba sport ?

                Originally posted by aleXpeed View Post
                Bun venit printre noi, masina arata bine, nici eu nu vad arcuri sport pe ea. In fine, te asteptam la intalniri, verifica sectiunea LoganClub Bucuresti, sigur nu ai 90 cp. Sa nu te superi, asta este adevarul din ceea ce ai scris acolo, sa vii la intalniri sa vedem caii. Spor la modificat!!!
                Cititi cu atentie sunt 2 sectiuni ce am pe ea si ce vreau sa pun si gata cu cai ca mam saturat se pare ca ii fac modif degeaba ca tot 10 cai tre sa aiba si abia astept sa vin la o intalnire sa vad cum e !!!
                Last edited by danny_neto; 5 February 2010, 00:54. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #23
                  Pentru intalniri urmareste aici si aici

                  Comment


                  • #24
                    ma voi nu stiti sa cititi ? doar doar sa mai aruncati cateva intepaturi....
                    omu a zis ca URMEAZA toba sport si altele....
                    Fratele meu , iti dau un sfat cu traseul ...
                    da jos catalizatorul (si sonda o anulezi din soft) , schimba traseul asta gatuit de la logan cu unul pe 50mm( nu neaparat inox) , schimba intermediara tot pe 50 mm(are rol DOAR de a amortiza rezonantele) si o toba pe placut tau.
                    daca sun bani , punei si saxofon , se mai numesc serpisori in popor , dar sunt c`am scumpi.
                    la motorul asta simti orice modificare....asa ca nu mai apleca urechea dupa toti , care nici praful de pe bord din fabrica nu l`au sters.
                    hai pe la intalniri si acolo o s afli mai multe chestii ....mai ales daca esti pasionat ca si noi de masini.
                    Last edited by CataFOF; 5 February 2010, 09:38.

                    Comment


                    • #25
                      bine ai venit ,si multi km fara incidente....
                      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                      Comment


                      • #26
                        asculta l pe CataFOF ca zice bine...eu n am toba sport pentru ca mie nu mi plac modificarile de genu asta...eu sunt paranoic rau si nu vreau sa schimb nimic pe partea de motor ca stiu ca sunt ghinionist rau si mi-e ca n-o sa mai mearga nimic dupa)
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          frumos loganu ! ...bafta in continoare la modificat !
                          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                          Comment


                          • #28
                            bine ai venit printre noi, frumoasa masina, te asteptam cu mare placere la intalnirile noastre saptamanale.
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • #29
                              nu veni...sunt numai oameni naspa la intalniri!
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Thejock3r View Post
                                nu veni...sunt numai oameni naspa la intalniri!
                                Dc spui asta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google