the great VDO finaly presented

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    asculta sfaturile lui DSIGN...ca oricum din logan nu o sa faci niciodata avion.....poti sa-i pui si coarne.......caroseria e tot aia........sansele de supravietuire sunt tot alea......oricum.....masina e super asa cum e......important e ca se misca.....DRIVE SAFE....
    ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

    Comment


    • #17
      niste poze cu interiorul masinii cand vedem si noi?....cu componentele muzicale.....si celelalte lucruri care o diferentiaza de un logan stoc.....
      ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

      Comment


      • #18
        fratioare e frumoasa si masinuta ta...da spoilerul pe spate unde l-ai agatat...asa pare a fii in a 3a poza...sper sa mi sa para ....poze cu interiorul..daca spui ca ia si plasma:P
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #19
          Da!!!! arata supeeeer masina , iar kitul tuning de la dacia imi place cel mai mult dintre toate spoilerele si barile aparute.
          Oricum imi place ca e facuta cu bun gust singurul lucru care lipseste sunt niste jante.
          bafta!!!
          Captain of the black pearl

          Comment


          • #20
            va zic io de spoiler ! e agatat la un mic driftulet pe drumul spre poiana brasov parca asa a fost )
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by VDO_racing View Post
              la motor nu sa ajuns inca
              masina o sa plece in vara la "master tuner" am auzit ca a aparut un proiect superb pt motoru meu...
              sa vedem ce iese...
              sa ai grija ce cuplu bagi dupa resoftare ca se poate sa ai probleme,cutiile de viteze care sunt puse pe motoarele euro 3 adica astea mai vechi de 1 ianuarie 2007 sunt sensibile la cuplu mai mare de 160nm

              Comment


              • #22
                avand in vedere de ce zice design de varu Florin (mastertuner) pana la urma nu mai fac mare lucru la motor, deci o sa fie ca toate celalalte loganuri: un pic chipuit in rest sper sa maresc performantele numa cu suspensia.... o bara stabilizatoare si cam atat la capitolu performante.... ce parere ai Supercar e de ajuns? masina ta cati caluti are?

                in legatura cu bara spate....
                am luat un bolovan de pe marginea drumului de poiana (cei care au fost la intalnirea nationala stiu despre ce e vorba) in timpul antrenamentelor mele de drifting.... :-)))) nici nu ma grabesc sa o schimb deoarece iarna nu a trecut si eu sunt omu care nu se poate abtine de la dreft mai ales cand e un strop de zapada pe jos la primavara o sa apara o alta bara de spate odata cu pragurile kitului dacia care stau deasupra patului :-))))))))

                vecinu CDO vad ca se pricepe la explicatii haidi bre mai pune si tu un spoiler acolo k e monoton asa.... te asteptam cu totii cu noi modificari la golonel


                multa bafta pe strada
                Last edited by andrei; 21 January 2008, 17:04.
                sigpic
                NEVER FORGOTTEN

                Comment


                • #23
                  astazi mi-am montat noua cotiera (cealalta s-a rupt la -28grade)
                  o sa fac poze si la interior dar mai intai sa imi gasesc aparatu ca nush unde l-am pus....

                  am mai montat la masina un umeras in spatele tetierei este geniala creeatia aia....



                  vor urma si poze curand
                  sigpic
                  NEVER FORGOTTEN

                  Comment


                  • #24
                    deci de unde pot lua si eu niste oglinzi electrice si incalzite???????
                    si pe la ce pret????

                    cum ar arata oglinzile alea mari pe sedanu asta ?????

                    astept sfaturi si le iau si in considerare
                    sigpic
                    NEVER FORGOTTEN

                    Comment


                    • #25
                      Oglinzi electrice si incalzite se gasesc la dealer (500 ron bucata) sau la Silviu_79 unde sunt mai ieftine si sunt noi.
                      Mai multe detalii aici.
                      Parerea mea e sa pui oglinzi de Prestige/MCV/VAN, adica alea mari. Ofera un plus de vizibilitate si arata mai bine.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #27
                        misto ferrari
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #28
                          bai sunteti cu capul? ala chiar si-a pus sigla de Ferrari??? pfoai mama de om.... @VDO, ar trebui sa iei un minus ca ai stat linga masina aia
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • #29
                            unii au probleme grave...auzi si tu pe logan sigla ferrari....
                            nimeni nu moare virgin, viata ne .... pe toti
                            mazda 3 / logan 1.5 dc

                            Comment


                            • #30
                              )) traim in romania.....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google