the great VDO finaly presented

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by VDO_racing View Post
    Tu esti de vina alex k ai venit cu ea spalata eu si dorut am facut 30 si cva de km inainte de intalnire pe praf
    ......si a mea era la fel cu 15 min inainte de intalnire.....dar....traiasca spalatoriile OMV..........
    ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

    Comment


    • #47
      Pai in felu` in care mergi tu VDO-ule ....se pune praf pe ea cum iesi din spalatorie
      sigpic

      Comment


      • #48
        hai ma nu mai fiti rai k nu merg tare delok si haideti mai repede la urmatoarea intalnire
        sigpic
        NEVER FORGOTTEN

        Comment


        • #49
          Uite aici o combinatie misto.. cel putin mie imi place... cred si la tine pe masina ar sta bine..
          Attached Files

          Comment


          • #50
            Da tati da aia eare arcuri......
            sigpic
            NEVER FORGOTTEN

            Comment


            • #51
              Eu ma refeream la look.... ca e traznet..

              Comment


              • #52
                Misto masina, de bun gust, jante trebuie neaparat
                poti preciza cat te-a costat Kit-ul tuning de la dacia?

                Comment


                • #53
                  Poze noi cu o masina aproape noua... imi cer scuze de intarziere dar am avut foarte multe pe cap si nu am mai avut timp nici macar sa fac ITP-u... apropo de ITP... am ramas fara talon... am muncit mult la masina asta si kiar mam saturat o sa iau o pauza nu mai vreau sa bag nici un ban in ea ca sa pot sa o vand si sa imi indeplinesc visu: un LOGAN ALB perlat care sa fie FULL (inclusiv incalzire in scaune ) si 1.6 16V si in rest va arata la fel ca asta dar dungile o sa fie negre si bara spate un pic modificata si difuzorul de pe ea va fi tot acest model aaa si tobaaaaaaaa astept pareri si sugestii (inclusiv despre itp)

                  tune it up
                  sigpic
                  NEVER FORGOTTEN

                  Comment


                  • #54
                    Nu esti sanatos .......oare cum ai luat psihologicu`? Cu o ciocolata ?
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      o masina aproape noua... imi cer scuze de intarziere dar am avut foarte multe pe cap si nu am mai avut timp nici macar sa fac ITP-u... apropo de ITP... am ramas fara talon... am muncit mult la masina asta si kiar mam saturat o sa iau o pauza nu mai vreau sa bag nici un ban in ea ca sa pot sa o vand si sa imi indeplinesc visu: un LOGAN ALB perlat care sa fie FULL (inclusiv incalzire in scaune ) si 1.6 16V si in rest va arata la fel ca asta dar dungile o sa fie negre si bara spate un pic modificata si difuzorul de pe ea va fi tot acest model aaa si tobaaaaaaaa astept pareri si sugestii (inclusiv despre itp)

                      tune it up

                      maine seara si poze promit!!!!!!
                      sigpic
                      NEVER FORGOTTEN

                      Comment


                      • #56
                        Poze noi asa cum am promis
                        Attached Files
                        sigpic
                        NEVER FORGOTTEN

                        Comment


                        • #57
                          Beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeton.....mai beeeeeeeton e live...........pacat ca vrei s-o vinzi....
                          ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                          Comment


                          • #58
                            Sooper masina..So stapanesti sanatos
                            sigpic:L::O::G::A::N:

                            Comment


                            • #59
                              Superba masinuta VDO-ule
                              Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                              Comment


                              • #60
                                Interesant e de unde vei gasi tu golan cu incalzire in scaune?? Alea nu se fac numa ptr rusnaci?? Si la noi se face asa ceva??
                                Last edited by kelemen; 13 June 2008, 17:38. Reason: ortografie

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google