Masinuta Mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Masinuta Mea

    Salutare lumeeeee,rasfoind niste poze pe aici m-am gandit ca ar fi cazu sa va prezint modesta mea masinuta este un 1,4 linistit la locul lui care cateodata mai surprinde unele masinute in trafic care au impresia ca nu-i ajunge nimeni 'cand schimbi dupa 4500 rpm se tine destul de bine' aleXpeed stie el la ce ma refer chiar daca ai gpl dar asta numai in oras in proiect avem multe de facut dar nema leii asa ca stationam pana trece criza o sa atasez cateva poze...restu va las pe voi sa criticati dar nu strica daca se spun si lucruri bune va multumesc.
    Attached Files
    Pentru orice realizare , primul pas este curajul

  • #2
    Draguta masina, cu multe luminite....
    1,4 au foarte multi loganisti deci nu e nicio problema.
    Masina este colata?
    Mult succes iti doresc si multi km fara probleme

    Comment


    • #3
      Ionut...masina are multe luminite pt ca pozele sunt facute noaptea si imi place ca bordul sa se ''asorteza'' cu cd-player-ul si referitor la ''colata'' nu sunt decat acele dungi pe capota..iti doresc multi km fara incidente eventual doar placute ;) multumesc de incurajare.
      Pentru orice realizare , primul pas este curajul

      Comment


      • #4
        Se vede de la o posta ca este Galben Sport de la mama ei. Sa scapi de proiectoarele alea, de pragul din spate sii... ce stopuri ai, cu semnal portocaliu sau alb? Ma refer la cele originale. Sa o plimbi sanatos si te asteptam la intalniri. Planuri de viitor?
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • #5
          motan ...sa citesti tot threadu lui Joker !tot tot ce o scris fiecare , ca vad ca iti place mandra lui :P ! KYS-u !

          fainutza masinutza ! app alea din consola is leduri verzi cumva ?
          Last edited by TM80MAT; 21 February 2010, 19:26. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • #6
            multi km fara incidente ! misto ceasurile. unde le ai facut si cu cat ?

            Comment


            • #7
              Originally posted by aleXpeed View Post
              Se vede de la o posta ca este Galben Sport de la mama ei. Sa scapi de proiectoarele alea, de pragul din spate sii... ce stopuri ai, cu semnal portocaliu sau alb? Ma refer la cele originale. Sa o plimbi sanatos si te asteptam la intalniri. Planuri de viitor?
              Proiectoarele o sa le dau jos sa vine primavara pragul spate l-am pus ca prea ma urcam pe borduri si stopurile sunt cu bec galben dar acel cerc este rosu...la intalniri sper sa am timp si planurile sunt mari si multe dar fondurile mici si putine..sper ca prin mai-iunie sa incep la ea..mersi de pareri

              i

              TM80MAT..in consola sunt leduri albe dar din cauza aparatului foto au iesit cu o tenta de verde..mersi de apreciere

              [QUOTE=motan;528709]Proiectoarele o sa le dau jos sa vine primavara pragul spate l-am pus ca prea ma urcam pe borduri si stopurile sunt cu bec galben dar acel cerc este rosu...la intalniri sper sa am timp si planurile sunt mari si multe dar fondurile mici si putine..sper ca prin mai-iunie sa incep la ea..mersi de pareri

              Originally posted by marx View Post
              multi km fara incidente ! misto ceasurile. unde le ai facut si cu cat ?
              Mersi la fel...ceasurile si consola le-am facut anu trecut la niste baieti pe la podu grand si m-au costat 75 ron.
              Last edited by motan; 22 February 2010, 02:06. Reason: Automerged Doublepost
              Pentru orice realizare , primul pas este curajul

              Comment


              • #8
                Ce sa-ti spun,,, incearca so faci sa semene cit de cit cu asta. Ce daca e galbena eu zic ca e frumoasa si asa. Bafta in continuare.
                Attached Files
                "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                Comment


                • #9
                  Emylogan..multumesc de sugestie,chiar m-am uitat zilele trecute la aceasta poza..da e frumoasa cel putin mie imi place..mersi si bafta si tie.
                  Pentru orice realizare , primul pas este curajul

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google