bnc-ul meu :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ura..a aparut si pustiu la my ride...bravo omule multi km fara probleme..si ne gasim in trafic numa` bine

    Comment


    • #17
      nice....s-o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea.....aaaa...ink ceva...sa nu te superi ca iti zic....doar schimbam pareri aici.......schimba antena aia ca e caraghioasa masina cu ea.....totusi raportata la dimensiunile loganului e cam mica....
      ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

      Comment


      • #18
        Originally posted by bluee View Post
        Sa o stapanesti sanatos..Rosu este culoarea mea preferata.
        suppper tare ca avem si domnisoare printre nou...bravo BLUEE...asta inseamana ca esti soferita...

        sa stapanesti sanatos masinuta pustiu
        0.9 tce SL plus

        Comment


        • #19
          misto golan ...sa-l stapanesti sanatos si sa faci multi km cu el....
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #20
            Cea mai frumoasa culoare,sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de ea.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #21
              Ce e cu firul ala care iese din grila de pe bord? E pentru GPS sau detector de radar?
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • #22
                cred ca ar fi aratat mai bine pleoapele pe rosu ... dar e simpatica foc masina ... s-o stapanesti sanatos ... si sa ai cat mai multi km fara probleme
                Logan 1.6MP

                Comment


                • #23
                  salut si bine ai venit pe forum.
                  rosie ca a mea, passione . scapa de parte cromata de pe grila fata, o sa dea mai bine cu ploapele.
                  mie nu-mi plac ploapele in general, dar bag de seama ca sta bine pe a ta, deci ar merge si pe a mea
                  folie de transparenta mare pe jamuri, folie pe stilpi, ploape.. chiar imi place
                  o mica mica ... rotile neaparat fa ceva cu ele
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #24
                    ai folie pe geamuri....????daca ai e foarte transparenta...imi place...ti-a trebuit autorizatie???da ceva detalii ms
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • #25
                      E membru Logan Club Galati,de-al nostru si-l iubim
                      Attached Files

                      Comment


                      • #26
                        putin mai luminat :P
                        Attached Files

                        Comment


                        • #27
                          frumos ... bravos !!!
                          LOCUL1 140.6dB-LOCUL2 138.9dB
                          LOCUL2 140.1dB-LOCUL2 Mini1000 141.9dB (newCID)
                          LOCUL1 143.9dB (nCID)

                          Comment


                          • #28
                            Arata bine Loganul.E cam tarziu dar iti urez "Bun venit" pe forum.Arata bine masina.Cel mai mult mi-a placut poza cu interiorul,era curat.
                            Mult succes in continuare!
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #29
                              Frumoasa Masina Si Ingrijita , In Legatura Cu Plafoniera Nu E De Logan Nu?

                              Comment


                              • #30
                                aoleu...dukone...pai tu ai logan sau 1310???cum sa nu fie de logan?i-a dute pana la masina(poate-i este dor de tine....de cand nu ai mai mangaiat-o...alintat-o...)si uita-te la plafoniera...a lui pustiu e de logan,numai ca a schimbat becul w5w cu led...si a mai montat inca 2 leduri in locurile special pregatite pt asta..iar rezultatul este cel pe care-l vezi...frumos intr-adevar...si fara cheltuieli sau munca exagerata...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google