bnc-ul meu :D

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    noua lumina n`am apucat s`o vad azi poate data viitoare..oricum ingrijita masina..bravo tie pustiu`

    Comment


    • #32
      Originally posted by adrianixx View Post
      aoleu...dukone...pai tu ai logan sau 1310???cum sa nu fie de logan?i-a dute pana la masina(poate-i este dor de tine....de cand nu ai mai mangaiat-o...alintat-o...)si uita-te la plafoniera...a lui pustiu e de logan,numai ca a schimbat becul w5w cu led...si a mai montat inca 2 leduri in locurile special pregatite pt asta..iar rezultatul este cel pe care-l vezi...frumos intr-adevar...si fara cheltuieli sau munca exagerata...
      ms scuzi dar la mine are 2 becuri si 2 butoane unul in centru si unul mai in dreapta asa ca eu asa am vazut pana acum la altele.

      Comment


      • #33
        depinde de tipul masinii..la loganul meu de srvici are un singur buton si un singur bec,,daca mi-as da un pic de interes..as putea sa mai trag fire pt inca doua becuri(sau mai bine leduri) de la cel standard..fara nici un alt buton..

        Comment


        • #34
          Draguta masina...simpla si draguta.E prea tare plafoniera aia cu leduri.Acum lumineaza mai tare in masina?Adica vroiam sa intreb daca un led lumineaza mai tare ca becul care il avea ea

          Comment


          • #35
            Lumina cade mai bine..este mai placuta.....poate in curand ..o sa apelez si eu la cineva sa imi modifice luminile din bord..tot pe alb artic...

            Comment


            • #36
              O pata de culoare pt mashinutza mea :P ... o folie autorizata .. eu zic ca da bine
              Attached Files

              Comment


              • #37
                Off-topic...Ce bine era daca dadeai o pata de culoare si intalnirii noastre....

                On-topic...misto misto...ai lipit si stikerul?
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Arata super curata spalata e beton ) ai grija de ea ca e frumoasa
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Bravo pustiu`...frumos ..era si mai frumos s`o fi vazut live azi la intalnire..te tinem minte )

                    Comment


                    • #40
                      Poi nu ma lasa vremea asta ..o sa-l lipesc ... :P

                      Comment


                      • #41
                        Frumos domnule, sa il stapanesti sanatos
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • #42
                          Ultima achizitie ...Wolfrace eurosport Pro Sprint Black ..Abia astept sa le montez..
                          Attached Files

                          Comment


                          • #43
                            Cat ai dat pe ele?
                            Asteptam pozele

                            Comment


                            • #44
                              Frumoasa dar...Vopseste pleoapele.
                              De ce ai acoperit sigla? Nu vrei sa stie lumea ca e Dacia?

                              Comment


                              • #45
                                Si niste poze.....Scuzati calitatea sunt facute cu telu ...Urmeaza si o sedintza foto :P ... Pret - jante 1250 ron
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google