B289fys

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B289fys

    [ATTACH]157741[/ATTACH]

    [ATTACH]157742[/ATTACH]

    [ATTACH]157743[/ATTACH]

    [ATTACH]157744[/ATTACH]

    [ATTACH]157750[/ATTACH]

    [ATTACH]157751[/ATTACH]

    [ATTACH]157752[/ATTACH]

  • #2
    frumoasa masina...la cati mai multi km...i-ar prinde bine niste stopuri tuning..si parasolarul de pe luneta dat jos sau barem sa fie negru. restul e ok..atat am avut de zis

    bafta!
    sigpicLogan-Club-Ploiesti

    Comment


    • #3
      frumoasa masina
      bft in continuare
      sigpic

      Comment


      • #4
        mc...parasolaru a fost pus inaintea autocolantului inainte venea bine cu rosu...dar sincer sa fiu mi-a fost cam greu sa il dau jos ...nu prea imi place cum se vad stopurile alea "fumurii" asa.

        Comment


        • #5
          frumoasa masinuta
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • #6
            in rest niste date despre masina,la interior nu ai modificat nimic?motor?




            => AnGeL eYeS <=.............in rest e ok.........multa bafta incontinuare
            Last edited by ktalyn28; 8 March 2010, 21:14.
            Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
            -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
            Silent Coat.

            Comment


            • #7
              Parerea mea, masina este ok, mai ai de imbunatatit estetic, sincer urasc bara aia pe fata, e urata rau, te poti inspira de pe forum cu ceva mai frumos. Cum spuneau si colegii de mai sus, merg o pereche de faruri si stopuri. RGI este vechiul tau numar? Avem un coleg tot cu RGI la numar. Bafta!
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • #8
                foarte frumoasa.................multi kilometri fara probleme..............extraordinar desenul de pe capota
                sigpic

                Comment


                • #9
                  dap rgi e vechiul nr politia romana mi se parea aiurea...la motor nu am umblat...in schimb am schimbat evacuarea...acum este pe 2 parti,cap-coada (pt sunet cautati logan exhaust,fishulick este username-ul),am mai schimbat boxele spate+subwoofer,si mai am dvd dar portabil (adica il montez in bateria lui),bixenoane
                  Urmeaza folii,asa cum mi s-a zis mai sus parasolarul,la suspensii mi-e frica sa umblu si asa am atins deja cu ea,eleron,niste pleoape si poate chiar si stopurile.Mersic pt aprecieri si sfaturi

                  Comment


                  • #10
                    schimba jantele....in rest! e ok!
                    MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by fishulick View Post
                      dap rgi e vechiul nr politia romana mi se parea aiurea...la motor nu am umblat...in schimb am schimbat evacuarea...acum este pe 2 parti,cap-coada (pt sunet cautati logan exhaust,fishulick este username-ul),am mai schimbat boxele spate+subwoofer,si mai am dvd dar portabil (adica il montez in bateria lui),bixenoane
                      Urmeaza folii,asa cum mi s-a zis mai sus parasolarul,la suspensii mi-e frica sa umblu si asa am atins deja cu ea,eleron,niste pleoape si poate chiar si stopurile.Mersic pt aprecieri si sfaturi
                      unde sa cautam ? pe feisbuc ? ? sau in piata ?

                      Comment


                      • #12
                        aaaa scuze de youtube era vb

                        Comment


                        • #13
                          se vede aiurea golu dintre aripa si roata , parerea mea e ca merge niste arcuri sport , macar eibach niste folie pe geamuri si o sa fie foarte ok .spor pe mai departe

                          Comment


                          • #14
                            ce subwoofer ai si ce amplificare?.................cum se aude?
                            Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                            -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                            Silent Coat.

                            Comment


                            • #15
                              nu imi place, bafta si multi km in continuare
                              laureate 1.5l, albastru marin

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google