Easy...... Way Too Easy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce duze ai folosit, ai facut ceva adaptari pentru a le monta? Multumesc!

    Comment


    • sunt duzele de peugeot 307, cele cu V8 in coada la cod. stropeste tip "ploaie".

      Comment


      • stoape pă sistem fumuriu, de ieri seara. identice cu alea din poze, dar parca si mai frumoase. sunt de pe PiSSisica lui sorin. asezonate cu becuri Osram Diadem pe semnalizari si becuri Philips VisionPlus pe stop, pentru o vizibilitate marita. Ma declar deocamdata incantat de ele, completand foarte frumos toroapa. Urmeaza bara de ph2 pe spate, posibil ceva retusuri vopsea pe casco, un polish, si probabil ceva boxe.


        In continuare sunt foarte multumit de stropitorile de parbriz cu perdea, mult superioare vechilor stropitori "stock". ba chiar tin mai mult si stergatoarele, fiindca nu au mai mers pe uscat din secunda aia . poze ceva mai tarziu.

        Comment


        • Razvan dar ai facut ceva modificari pentru a monta acele stropitori? Intreb ca as vrea sa-mi pun si eu si poate gasesc ceva care se potriveste cel mai bine fara modificari majore? Multumesc!

          Comment


          • nu, decat luat din ele cu cutter-ul aprox 1mm, ca in clipul lui streulea! capota nu a suferit modificari!

            Comment


            • Sa le stapanesti sanatos,Razvane. Dau mult mai bine stopurile fumurii decat cela clare. Hai cu poze noi

              Comment


              • Dc nu ai ales modelul cu leduri?ar fi dat mai bine.
                http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                Comment


                • arata misto si astea , dar pune un autocolant pe sigla aia ca arata ca nuca-n perete..
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • pe sigla "Logan"? pai ma gandeam sa o fac negru mat, la fel si cea cu motorizarea

                    Comment


                    • nu nu, sigla Dacia, aia albastra..
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • am eu ceva pentru culoarea albastra, deci cred ca siglele raman.

                        Comment


                        • distributie facuta recent, 4 ani si 50.000km, 1000km facuti cu 82 l de gaz si 0,5 benzina, noua roata de rezerva "mini" si inca o poza cu stoapele negre.
                          LE: instalatia este aproape amortizata in 6 luni.
                          Attached Files

                          Comment


                          • am dat un polish la stoapele alea si acum arata ca noi. becurile de stop/pozitie sunt VisionPlus de la Philips, pentru o vizibilitate mai buna. semnalizarile, cum v-am obisnuit deja, Osram Dadem.

                            Drumul aseara de la Carol a fost un deliciu. am urcat pe harb un corp clapeta monstru de 52 mm, si harbul a reinviat. foarte multumit, multumesc Golan91!!! masina se comporta aproape ca un diesel, daca schimb la 2500 sunt aproape pe cuplu maxim, probabil undeva cat 1.6. puterea a ramas tot pe acolo, dupa 3000 fuge cam la fel.

                            Comment


                            • Ne-ai spart cu cuplu de 1.6
                              Date cu cineva..si o sa fi iarasi dezamagit.
                              In ture mari cum trage cu corpul marit?MA refer dupa 5000rpm.
                              AG 16 Y M A

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google