Easy...... Way Too Easy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pentru voi doi nu mai exista speranta. la 3:24 am voi calculati camere si detonatii ?

    Comment


    • da. tu la 1 am probai frane

      Comment


      • vorbeste cu Sebi Racing code ....el a luat din bloc
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • Originally posted by razvanamza View Post
          da. tu la 1 am probai frane
          ))))))))))))))))
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Originally posted by razvanamza View Post
            da. tu la 1 am probai frane
            eu sau tu ? eu am venit cu ideea si tu ii trageai pedale. ce bine frana saracia cu discurile alea mici si gume de 165

            Comment


            • gume de 175. acuma franeaza mult mai bine. parol dar aici vorbim de toroapa mea sau de altele?

              am luat azi set motor la toroapa. provine de pe un logan oltenesc ( de rm. valcea) 52.000km. distributia originala la locul ei, pompa de apa, garnituri, tot. s-a desfacut motorul in fata mea, cu mecanicul meu care a verificat tot. cuzinetii si segmentii sunt CA NOI!. uleiul din motor parea proaspat, nemirosind a benzina catusi de putin. mirosea chiar frumos, daca s-ar putea spune asa.

              Saptamana viitoare incepe dat jos motorul actual, facut ce trebuie in el si pus la loc. probabil se va lua din bloc aproape 1mm, si din chiulasa 0,1, doar pentru a-i da o fata frumoasa. zgarieturile de pisica se vor face cate 4, nu cate doua. admisia ramane aia stock de logan, corp clapeta 52mm de la Golan91, filtru de aer Mann, ulei Q8.

              In curand voi deschide thread al unui nou service auto, ce va avea reducere 10% la orice manopera pentru membrii logan club, uneori chiar mai mult! veti avea avantaj daca aduceti un prieten, veti putea inclusiv sa folositi rampa pentru a mesteri singuri la toroapa voastra, daca asta va doriti (contra unei mici sume, evident). piesele vor fi la pret special pentru club, si veti putea sa veniti cu piesele voastre de acasa si sa-l "sacaiti" pe mecanic.

              Comment


              • cand face zgarieturile ma chemi si pe mine. vreau sa vaz ce mana are. din cate il stiu e artist dar vreau sa ma conving

                Comment


                • suna-l si roaga-l sa te lase sa vezi. eu nu am asa mult timp, ca sunt la munca. chiulasa o s-o faca singur, am incredere. setul motor e ca nou. abia astept s-o alerg oleaca. m-m saturat de clio

                  Comment


                  • pai zi sa faca poze sa ne uitam si noi.
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • cine stie ce 1.5 o iesi )
                      sigpic
                      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                      Comment


                      • iese 1.55

                        se vor face si poze, stati calmi.

                        Comment


                        • sa nu te zgarcesti baga piese noi ....cuzineti ,segmenti ,garnituri ,curele etc ....nu merita sa il faci si sa tina 5000 km ...succes
                          sigpic
                          Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                          http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                          Comment


                          • o sa tina 200.000 ca alti bani nu mai am de toroapa.

                            Comment


                            • zi ca ii dau o bere daca face poze la greu. cu etapele zgarieturilor cu tot. te rog.
                              nici eu nu cred ca am timp sa ma duc.

                              Comment


                              • Originally posted by razvanamza View Post
                                iese 1.55

                                se vor face si poze, stati calmi.
                                vezi ca prin faptu ca ai luat din bloc nu inseamna ca ai micsorat cilindreea , doar camera de ardere )
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google