Easy...... Way Too Easy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bineinteles

    Comment


    • de ce? .

      Comment


      • @Cezar: Esti criminal nene ... daca omul zice ca pleaca mai bine, poate asa e ... cu eibach nu se balanseaza mai deloc(ps: am mintit, e mai joasa dar tot barca e )
        sigpic

        Comment


        • Eu am intrebat doar, de ce. N-am facut misto sub nici o forma...
          Crezi tu ca are loganul suficienta putere, incat atunci cand pleaca de pe loc, sa mute mai multa greutate pe partea din spate, a.i. rotile din fata sa piarda aderenta? Si asta la 75 de ponei amarati.

          Comment


          • ha, barca, simpatic spus! iei si pasageri pe ea?
            oricum, am vazut-o la Polivalenta, felicitari pentru achizitzie!
            lipsa text

            Comment


            • achizitie? masina e de doi ani . da cezar. alexpeed pleca mai bine ca mine, dar cu cauciuce mult mai proaste...sa nu mai zic pe treapta 2...a mea salta rau de bot si pierde putin aderenta..

              Comment


              • Se intampla ca Cezar sa plece uneori mai bine decat mine, e o tehnica la care exersez si eu), deci e loc de mai bine). Si pe ploaie de ce n-ai plecat mai bine desi aveai "cauciucuri noi de ploaie?" iar eu eram cu slick-urile mele de acvaplanam in balti la plecare), imi patina pe a 2-a de parca ce putere aveam).
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • cand v-ati dat ma ? ~X( fara mine?
                  Interactive Design Lights & Sound <- click

                  Comment


                  • inainte sa ne "dam" cu tine..

                    Comment


                    • cumparat astazi "cartus" filtrant pentru filcor. pretul exorbitant de 10 lei era sa ma falimenteze o sa-l montez zilele astea daca mai iese nitel soarele. este facut de "sherkan filters" turcia. mann era 20 de lei dar eu oricum il schimb cam la 10.000. parca s-a "umplut" mai repede ca cel stock, dar fiind complet expus este si normal. sunt curios de diferentele before/after.

                      Comment


                      • o sa`ti mai ia din caii adunati de minunea filcor , ca ti`ai pus filtru de turcia.

                        Comment


                        • io zic ca asta e mai permisiv, deci mai sport

                          Comment


                          • Arunca un ochi aici.
                            Corect este "permeabil".
                            Am vrut doar sa-ti arat ca nu ai habar de mecanica fluidelor, din moment ce nu stii nici macar denumirile corecte.

                            PS: Bine spus, crezi...

                            Comment


                            • eu cred ca stii la ce ma refeream. nu inteleg de ce incerci sa-mi strici topicul?

                              Comment


                              • Anyway, am schimbat elementul filtrant la FilcoR cu 10 ron (am cerut filtru de dacia1300, se aude cezar?). hartie hummel, producator SerkanFilter Turcia. trage la fel ca la ala vechi, nici nu se simte ca am schimbat elementul filtrant.


                                In alta ordine de idei, primul Logan "Play". mai lipseste un "sticar" sport......
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google