Easy...... Way Too Easy

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evacuarea de la 1.6 e la fel ca dea de 1.4?

    Comment


    • da, este identic

      Comment


      • Dece nu incerci o evacuare pe bypass?

        Comment


        • ce inseamna asta, o alta teava pe langa catalizator? nu e cam ilegal?

          Comment


          • Nu stiu daca este legal sau nu. dar eu la vara asta o sa imi fac
            Attached Files

            Comment


            • Aia e cut-out. Si nu prea se gasesc pentru tevile noastre de 40mm. Sunt de la 2.5 inchi in sus Si mie imi sta gandul la asa ceva. E mult mai legala decat orice evacuare sport.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by iamagi View Post
                Aia e cut-out. Si nu prea se gasesc pentru tevile noastre de 40mm. Sunt de la 2.5 inchi in sus Si mie imi sta gandul la asa ceva. E mult mai legala decat orice evacuare sport.
                exact, oricum se poate face. nu trebuie neaparat sa cumperi unul

                Comment


                • nu cred ca va cumpara cineva asa ceva. Preturile pe care le-am gasit la asa ceva sunt de la 400$ in sus si mie mi se pare mult prea scump pentru ce stie sa faca.

                  Comment


                  • Au fost si la 150 euro. Chestia e ca cei care au d-astea (americani) dupa clapa au si un fel de toba. Si e destul de greu de facut acea clapa si ceva sa o deschida.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by razvanamza View Post
                      ce inseamna asta, o alta teava pe langa catalizator? nu e cam ilegal?
                      cand auda asta cu legal/ilegal umbli cu 1.6 in haine de 1.4 )) alergi ,te intreci cu lumea in trafic ) asta e legal ?


                      cat despre cut-out ..se poate face unu cu 200 lei maxim daca iti merge minte
                      sigpic
                      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                      Comment


                      • bineinteles. cu o clapeta de 16v

                        va dati seama in ce hal o sa urle daca ii pui by-pass fin inainte de catalizator ?

                        Comment


                        • Originally posted by ynp_46 View Post
                          Nu stiu daca este legal sau nu. dar eu la vara asta o sa imi fac
                          Mi se pare o cheltuiala de bani inutila parca am avea Subaru mai e un destept pe forumul de tuningareti vrea sa isi faca el acasa toba ca cea Varex cu "fluturas" si remote control.http://www.youtube.com/watch?v=K7jGYnhbQQU
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • aia merita facut

                            Comment


                            • Discutabil...dar oricum iti trebuie ceva pricepere cu sudura etc etc plus multe calcule inainte ca sa te apuci sa o faci tu acasa.
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • eu nu, dar Stelco ar putea incerca. se foloseste motoras de geam electric

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google