DNy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DNy

    Salut vroiam si eu sa imi prezin loganul nu am multe modificari dar inca muncesc la el in aceasta sapt o sa`i ii mai fac unele modificari si porma pauza ca nu mai sunnt finante...vreau sa`i iau amortizoare pe fata sport si in curand jante... si am pe el o toba sport care se aude frumos tare plasmele care se vad dar acela nu e bordul meu dar ale mele sunt identice si dupa ce am facut pozele lam lasat 6 cm
    Attached Files
    Racing :>

  • #2
    atunci pune poze recente cu masina. atat exterior cat si interior.
    sigpic

    Comment


    • #3
      care e rostul amortizoarelor sport pe fata, fara a avea arcuri sport ? !
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #4
        Mai bine ti-ai pune un rand de arcuri sport apoi cand vei avea banuti telescoape sport apoi jante sau intai jantele cum crezi tu dar nu face prostia sa pui telescoape sport cu arcuri de serie.
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • #5
          Salut!

          Bun venit!

          Frumoasa masina, dar hai sa ma bag putin in seama:
          1. Plasa da-o jos si pune neagra. Fara suparare, dar asta e stil crom, iar cromul nu are ce cauta pe masina.
          2. Eu zic sa cumperi intai arcurile, apoi jantele. Arcuri gasesti la 500 ron (Vogtland -35mm, Weitec -30mm), 700 ron (Eibach -40mm/-35mm) - cele care ti le-am zis nu au nevoie de amortizoare sport- si tot la 700 H&R (-45mm) sau daca ai prea multi bani, KW reglabila.
          3. Suportul de numar cu crom, nu prea se potriveste. Schimba-l cu cel original.

          Mai asteptam poze!

          Spor la cat mai multi km fara probleme!
          sigpic

          Comment


          • #6
            Originally posted by dnydani View Post
            .......................... dupa ce am facut pozele lam lasat 6 cm
            Cred ca la masina se referea. Probabil are ceva arcuri de vrea amortizoare, dar cel mai bine ar fi sa asteptam sa ne lamureasca el cu niste poze recente. Bafta la modificari.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • #7
              arcurile de dacie sunt taiate. nu stiu cate spire...
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by Thejock3r View Post
                care e rostul amortizoarelor sport pe fata, fara a avea arcuri sport ? !
                cred ca vrea sa-i stea ridicata de spate ca la vechiile dacii break
                laureate 1.5l, albastru marin

                Comment


                • #9
                  Poze mai recente...e un pic dar foarte putin mai lasat de spate decat de fata si pe fata am probleme cu un amortizor mia sarit ulei din el si trebuiesc schimbate si ma gandeam sa iau sport...poate se mai lasa 2 cm de fata sa fie la fel si pe fata si pe spate eu asta vreau
                  Attached Files
                  Racing :>

                  Comment


                  • #10
                    masina se lasa din arcuri nu din amortizoare...
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #11
                      Multumesc pt sfaturi si mai astept pareri...Multumesc
                      Racing :>

                      Comment


                      • #12
                        Pareri? SCHIMBA URGENT PLASA AIA DIN BARA SI PUNE NEAGRA

                        ai sa vezi ca da mult mai bine si scapa de capacele alea vopsite
                        spor
                        http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                        Comment


                        • #13
                          Toata viata mi`am dorit sa scap de ele) da nu sunt bani de jante
                          Racing :>

                          Comment


                          • #14
                            or sa vina si banii de jante stai linistit ca nimeni nu le-a facut toate odata dar pana atunci parerea mea e sa dai jos capacele
                            http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                            Comment


                            • #15
                              eu unu nu am nimic cu capacele,dar ca toti ceilalti te sfatuiesc sa chimbi plasa cu una neagra.Numai bine
                              Viteza Ucide ... Conduceti cu prudenta !!!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google