B 67 esu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B 67 esu

    Salutare la toata lumea , de mult ma uit pe forum .... si am zis sa ma laud si eu cu modestul meu Logan ( 1.5 dCI , Abition , model august 2006 ) . Are decat 2 modificari , nu f. importante . ( Un Player Pioneer 4900IB si un set de becuri Philips x-treme power ) .
    Cu prilejul pozelor va arat si o mica parte din cart. Dr.Taberei

    Pe viitor as dori sa ii pun alte boxe , si ma gandeam la Hertz , unele de 16.5 cm pe spate si pe fatza de 13cm + tweetere.
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    bun venit

    hertz-urile sunt bune dar felul cum ti-ai ales boxele sa le pui in masina lasa de dorit. as zice bani aruncati de pomana.

    Comment


    • #3
      salve bine ai venit
      cumpara-ti cu cap nu arunca bani dejaba ca eu am gafat urat cu musica daca nu stii mai bine intreaba, eu m-am invatat minte
      spor si multa bafta
      http://www.youtube.com/watch?v=CqjwtuQAk-A

      Comment


      • #4
        Misto playeru`


        Comment


        • #5
          Welcome!!!!
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • #6
            pune de 16,5 sistem pe fata fixat in inele MDF si pe spate coaxiale ca tu nu stai pe bancheta din spate cand conduci, iar sunetul trebuie sa vina din fata ca la concert.

            Comment


            • #7
              sal si bafta in continuare

              Comment


              • #8
                sal....frumosa masina...imi place mp3 si ca este ingrijita....multi km fara probleme...

                Comment


                • #9
                  place mult culoarea... sa o stapanesit sanatos si cat mai multi km
                  http://www.loganclub.ro/forum/member.php?u=18685

                  Comment


                  • #10
                    Punei o folie si un striping pe stalpi (prestije) ca o sa arata muult mai bine!!Parerea mea
                    Tinc fest !!

                    Comment


                    • #11
                      ingrijita este , da te rog pune-i un tips ca e naspa rau fara asa ceva...bafta....
                      "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Frumoasa masina si ingrijita, tine-o tot asa!

                        Comment


                        • #13
                          Cati km ai facuti pana in prezent?

                          Comment


                          • #14
                            O sa tin cont de parerile voastre , peste o luna o sa incep " sa pun pe ea " . Acuma pleaca la buzau masina . Urmeaza o luna cu ratb-ul bleeah !!!
                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google