B 03 FVJ (frate Vine Jegu )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    bun venit;)mistoace jentiledau bine cu,culoare masinii...esti al inceput...k si mine
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • #17
      salut tuturor ... ma uitam pe aici si citeam despre masina ta si brusc mi-am amintit ca vreau si eu arcuri ca vreau si eu genti) offf ...de fiecare data cand ma uit pe forum imi vin ideii ..... sa mai fac cate ceva la masina mea... dar macar de as avea bani necesari )) app .. eu sunt pe forum mai mult in vizite, ca de bagat in seama nu ma prea bag doar asa cand mai am si eu ceva de impartasit on-topic... arcuri plange masinutza ta dupa ele in rest ... sa o "pilotezi" cu placere ;) ps. imi place culoarea , e ca a mea

      Comment


      • #18
        Va multumesc ! Dar nu v-am spus povestea toata . In prima poza , puteti vedea stalpul alb care flutura cu mandrie numele domnului Tiriac . La aproximativ 2 ore mai tarziu s-a pus vijelia aia mare de asta vara si stalpul amarat mai deloc a venit peste masina indoind aripa spate , de sus pana jos , iar cu piciorele de sustinere a zgariat urat pragul . Am sunat la tiriaci , mi-au dat flit , apoi am fost la casco , am scos actele si nici pana in ziua de azi nu am reusit sa o repar . Intamplarea a fost sa plec la scurt timp dupa aceea din tara si sa ma intorc acum in martie . O sa merg saptamana asta sa vad daca mai sunt valabile actele , dar sunt scepetic ca mai rezolv ceva . Arcuri , amortizoare , etc, daca reusesc sa plec ca ofiter

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google