GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am zis si eu n am apucat sa vad daca are vreun efect termic in masina, de fapt nici nu era asta scopu...mai sunt niste chestii de antifonat ca sa aiba efect din punct de vedere sonor..sper curand sa fac si restu eu asa am vrut bara de la inceput, da acuma parca partea de sus as vrea o alba
    sigpic

    Comment


    • ceva frumos(cred) de la mine
      Attached Files

      Comment


      • mishule mooooorrrrrrrrrrr....ma bagi in pamant..aoleu cum arata X
        sigpic

        Comment


        • dar de ce toti trebuie sa avem bad boy, plafon negru si plasa?
          sigpicMy ride

          Comment


          • asa am facut eu vt`ul....nu cred ca e obligat sa ii puna plasa

            Comment


            • Originally posted by DeLuXe View Post
              dar de ce toti trebuie sa avem bad boy, plafon negru si plasa?
              Din acelasi motiv din care toti vrem ceasuri de Prestige, eleron la luneta si bara de MCV
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • bad boy...multe milioane aruncate degeaba..termin restu ideilor cu banii aia..la fel si portbagaj clean..imi plac, da prea au toti si parca e o necesitate...plasa nu, ca nu tai bara ca o stric...
                plafonu..imi place si nu mi place...ar fi un sacrificiu pentru mine, ca n am AC..
                usile bestiale la fel si pragurile...jante cu buza da, dar nu asa mari..da ca aspect total e reusit.

                nu neg ca nu arata bine cu ele, da cand ma gandesc ca trebuie vopsite din nou, imi piere chefu
                sigpic

                Comment


                • pai normal ca e reusit
                  doar e facut de mine

                  PS:bine zis Niki B!

                  Comment


                  • mishu...gata...i-ai nenorocit somnu, nu mai doarme asta o luna )) si acum pt domnu george...sa le stapanesti sanatos, sunt jmechere rau farurile astea chinezesti black edition :> ...da cu pozele alea din timpul lucrarilor ai dat-o de gard ) mie mi se vad doar mainile...lu alex curu...si gabi zici k e fantoma dupa stalp )
                    sigpic

                    Comment


                    • nu stiu de ce nu ti e clar ca special sunt facute pozele asa ?
                      sigpic

                      Comment


                      • am refacut putin vt`ul
                        Attached Files

                        Comment


                        • am incercat azi cu doua tipuri de pleoape si nu mi place cum sta ca acopera din zonele negre..alea parca sunt de ph2..parca ar fi ceva...proiectoare smoked, foarte frumos, dar nu utile..usile again
                          nu se stie cand si ce nebuneli m apuca odata
                          sigpic

                          Comment


                          • Las'o asa, fara pleoape... arata bine cum e acum.

                            Proiectoarele "smoked" arata foarte bine si se potrivesc cu tema farurilor... si nu cred ca ar afecta utilitatea.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • sigur nu afecteaza utilitatea? nu stiu ce sa zic...
                              sigpic

                              Comment


                              • Daca ii aplici o folie finuta, nu are ce sa afecteze asa de tare... intreaba'l pe Jok3r
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google