GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am facut din nou, si tu cosmin mi-ai confirmat ca am facut bine am pe 1 si 4 - 12 bari si pe 2 si 3 -10.5 bari.
    am curatat mpp-ul , corpul clapeta, am schimbat si filtrul de aer, am mutat si admisia de jos, sa nu mai traga apa, schimbat lichid servodirectie, reglat si ambreiajul...e mult mai bine, si-a revenit....
    sigpic

    Comment


    • Am trecut pe fata la 195/50/15 Bridgestone Turanza, ca nu se mai putea cu 205/50/15...se simtea masina chinuita, daca plecam mai tare ziceai ca se rup planetarele, pe franare parca aveam pietre in loc de roti...e complet diferit acuma, pleaca mult mai lejer si abia acum se simte softu cu adevarat..eram multumit de gume da erau prea mult pentru drujba mae..deci doua Dunlop SP Sport 01 205/50/15 sunt de vanzare ) cand le dau iau si pe spate la fel
      detalii vanzare aici: http://www.loganclub.ro/forum/vand_b...3.html?t=42463
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by - Geo - View Post
        Am facut din nou, si tu cosmin mi-ai confirmat ca am facut bine am pe 1 si 4 - 12 bari si pe 2 si 3 -10.5 bari.
        am curatat mpp-ul , corpul clapeta, am schimbat si filtrul de aer, am mutat si admisia de jos, sa nu mai traga apa, schimbat lichid servodirectie, reglat si ambreiajul...e mult mai bine, si-a revenit....

        cand ti-am zis eu nu ai crezut ... spor la invartit gume noi
        sigpicMy ride

        Comment


        • te am crezut si pe tine :P ti dat mesaj azi da nu m ai sunat
          sigpic

          Comment


          • Gata..de azi pachet complet de 4 X Bridgestone Turanza 195/50/15..zdruncina mai tare decat cu 205, alea erau mai moi, astea au peretele mai dur, da masina se misca mult mai lejer, fara pic de placebo..poze dupa ce o spal
            sigpic

            Comment


            • Mi se pare mie sau au si buza de protectie pt janta?
              sigpic

              Comment


              • da au buza
                sigpic

                Comment


                • bun asa .... ai vazut ce se putea intampla daca avem anvelope fara...
                  sigpic

                  Comment


                  • ca sa nu se puna prafu pe aici..de ceva vreme eu stau in scaune de ///M E36 si masina sta cu inca o spira mai jos pe spate ...revin cu poze
                    sigpic

                    Comment


                    • Scaunele,sa le vedem
                      Sa le stapanesti sanatos Geo
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • ms mateo vin si pozele...
                        sigpic

                        Comment


                        • stai mai jos? ce pret si ce modificari ?

                          sa fie primite !
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • foarte jos si multe reglaje..pret modic, avantaju locului de munca si construit set nou de suporti
                            sigpic

                            Comment


                            • Macar taci cu costul ala modic, ca te iau la bataie. Cum sa iti iei scaune cu echivalentul a cateva pachete de tigari ??? Daca nu imi gasesti si mie ti le fur.
                              sigpic

                              Comment


                              • postul numarul 1

                                N-o sa aiba niciodata:
                                * angel eyes si stopuri tuning.
                                * bad boy look.
                                * chestii din fibra.
                                * toba sport.
                                * elemente de tuning drastice(asta ca sa stiti sa nu veniti cu sfaturi d-astea).
                                Vreau sa merg pe linia cat de cat clasica a masinii, aducandu-i doar imbunatatiri, nu si chestii de racing sau tuning..pentru ca o folosesc zi de zi si ar fi lucruri inutile. Sper sa va placa!
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google