GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asta e un semn, tre sa faci portbagaj clean ;)

    capacele la roti nu le-au furat?
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • tudor, ma enerveaza ca vreau portbagaju mai clean, da doar fara siglele laterale, emblema vroiam s o pastrez )
      lasa, sa nu se atinga de capace..n am nevoie de semne, stiu si io ca plange dupa jante
      sigpic

      Comment


      • atunci fa cumva sigla din spate cum e aia din fata, cu niste clamite ceva, daca tii neaparat, dar punei un autocolant negru cu scris dacia alb ca albastru ala sta ca nuca in perete ;) iti arat pe mess cum am eu daca te intereseaza

        in legatura cu portbagaj clean, asa vreau si eu

        spor la tunarit
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • siglele fata spate o sa fie cu scrisu si cu pompa aia cum am pe luneta pe fundal negru..astept sa vina comanda
          nu e problema de prindere in spate, ca mai am suportu ala de plastic..dobitocii n au stiut nici s o fure si au rupt o si au aruncat o

          o intrebare...as vrea sa modific ceva la pleoape si anume sa tai o bucata din ele sa le dau alta curbura ca nu mi place cum stau acu..faza e ca sunt din fibra..pot sa tai din ele cu panza de bomfaier sau se destrama?

          nu inteleg de ce imi tot lipeste posturile in fine, intrebarea de mai sus ramane valabila
          Last edited by - Geo -; 18 September 2010, 22:45. Reason: Automerged Doublepost
          sigpic

          Comment


          • azi am dat bandourile jos sa le vopsesc, da surpriza, nu mi a ajuns vopseaua asa ca m am stickerit pana sunt gata
            un mic update la km
            si ceva poze dupa o spalatura zdravana...
            o intrebare...as vrea sa modific ceva la pleoape si anume sa tai o bucata din ele sa le dau alta curbura ca nu mi place cum stau acu..faza e ca sunt din fibra..pot sa tai din ele cu panza de bomfaier sau se destrama?
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • cumpara si tu alte pleoape mah cred ca se destrama astea daca le tai, sau incearca cu flexu )))

              cum ai reusit sa scoti bandourile? eu m-am chinuit o data si am crezut ca-l rup si m-am lasat pagubas, imi dardaie la bass ( adecarul ca am cel mai smecher sistem audio-stok )
              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

              Comment


              • bandourile au pe interior un surub in capetele usilor si in rest sunt prinsi cu braduleti din aia ca la fetele de usi ..tragi cu incredere si ies
                sigpic

                Comment


                • stiu surubul ( care apropo cand dau sa il strang merge in gol, de ce?? ) si am incercat sa trag de ele mai din scurt dar am senzatia ca se rup :|
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • e prins intr un intr un plastic, probabil s a mancat...incearca sa tragi cu ceva de surub si sa desfaci in acelasi timp, poate merge
                    sigpic

                    Comment


                    • de iesit , iese fara probleme dar de insurubat e problema, intra tot dar merge in gol
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • astazi in comuna noastra preaiubita, impreuna cu tovarasii Deluxe, Marius VMG si Gaby_laz am purces la un atelier de creatie pe propriile vehicule autopropulsate. S au executat urmatoarele lucrari:
                        * faruri smoked "china black edition"
                        * aranjat bara fata si spate si capota la super linie
                        * schimbat placute de frana cu "EBC Greenstuff" - prima impresie:prind foarte repede, da inca tre sa se aseze ca apas pana la fund sa opreasca
                        * vopsit bandouri
                        * vopsit alte elemente de caroserie.
                        urmeaza sa curat farurile de urmele de la pleoape si sa vad daca le mai pun sau nu..maine -antifonare usi si inca cateva chestii minore
                        sesiune foto mai concludenta in curand..doresc pe aceasta cale sa multumesc tovarasilor pentru cadouri si ajutorul acordat. Traiasca partidu Logan Club!!
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • s-au dezlipit greu ??
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • ce belea sunt ...sunt originale, farurile?
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • sa traiasca toto si aia de si-au belit degetele precum si colegii logan club ct, sa ne pui poze calumea
                              sigpicMy ride

                              Comment


                              • farurile s au dezlipit in 10 min cu totu...o sa fac poze ziua ca se vad super
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google