GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aia e izolatie ma? )

    si schimbatoru ala parca e scrot ) sa mi-l dai sa ti-l fac calumea

    asa e cand faci singur fara maestrii )
    sigpicMy ride

    Comment


    • foarte funny..sunt pe jos de ras...
      sigpic

      Comment


      • parca dormeai? )

        glumeam ma, macar tu faci, vorba aia ... lgclub constanta nu?
        sigpicMy ride

        Comment


        • nu m am culcat, ma uit la un film eu sunt multumit de ce a iesit...e destul de gros :p logan club constanta da da ....
          sigpic

          Comment


          • bai voi nu aveti stare...daca as avea si eu ceva banuti m-as alatura langa voi...

            frumos nenea gxg.... ce planuri iti mai trec prin capshoru ala ?

            Comment


            • mai urmeaza multe..timpu sa fie bun..stai linistit ca nici io n am nu stiu ce finante
              mai importanta e prietenia
              Last edited by - Geo -; 29 September 2010, 15:46.
              sigpic

              Comment


              • Are o masinuta frumusica cu un viitor stralucit asta daca se va tine de treaba in continuare dar sigur se va tine . Numai bine si spor la masinuta
                Last edited by crististreulea; 1 October 2010, 11:40.
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • astazi am schimbat amortizoarele si am trecut pe Monroe pe gaz ca ma supara o bataie de mult timp...a fost o mare teapa pentru ca nu era nici o flansa stramba era doar sarit arcul putin, in consecinta amortizoarele standard sunt bune, doar mai moi de la utilizare
                  prima impresie: se aud mai pronuntat ca celelalte, mai dure decat celelalte-o simt la franari bruste si bataia a disparut..per total multumit
                  multumiri lui yrman pentru gazduire in "Raiul mecanicii" acolo ) si lui Deluxe pentru forta de munca si stickeru cu DaciaShop
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • ma baieti eu sunt asa putin invidios pe voi...taceti si faceti .. deja lumea devine indivioasa pe voi , asa ca mine ... da-va dracu de simpatici

                    Comment


                    • stim loganule..am citit deja in partea cealalta )
                      sigpic

                      Comment


                      • Alta viata cu Monroe, ee?
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • sa stii..in primu rand sunt multumit ca nu mai bate
                          si in al doilea rand, la tinuta de drum nu stiu exact inca, da la franare si accelerare se apleaca mai putin...e buna combinatia asta si cu arcurile..nu ma omoara, am si comfort
                          sigpic

                          Comment


                          • Buna treaba .
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • azi alba a primit bujii NGK si fise BERU de la DeLuXe shop prima impresie:
                              la demaraj se duce mult mai frumos
                              la plecare nu mai am impresia aia k urca ffffff greu pana intr a doua
                              intre 50-80 urca mult mai repede..intre 80-100 e tot lenesa putin..peste 4000 de ture se simte mai sprintena
                              nu mai se chinuie sa urce in ture, se comporta foarte lejer
                              si nu mai tremura asa tare daca o accelerez incet sau e subturata...o imbunatatire simtitoare..si da, amortizoarele astea zdruncina mai tare
                              sigpic

                              Comment


                              • ce bine va mai merge ! ... aproape in fiecare zi o modificare ! ...bun asa ...la cat mai multe !...
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google