GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • defapt in locurile unde a pastrat apa, la cheder, si la spritzuietoare a facut rugina imediat (2luni)
    sigpicMy ride

    Comment


    • asa e..cel putin la cheder si la sprituitoare am curatat pana am intrat in tabla..atat de adanc era intrata rugina...ieri s au facut exact 6 luni de cand am facut praf capota originala..a fost asa, drept omagiu )
      sigpic

      Comment


      • azi impreuna cu petrolistu deluxe am mai coborat un cm pe spate si doi pe fata , am taiat o spira din arcuri si am montat si bara de stresat amortizoare...poate se mai lasa in cateva zile masina...
        ms cos_min_i pentru bara si pentru sfaturi si deluxe pentru ajutor
        impresii: mult mai rigida, in curbe se inclina foarte putin si chiar daca le abordezi usor, volanu se misca mai repede...la viteze mari e o placere, ca arunca spatele acuma)
        am avut si niste accidente de munca la limita, de nu mai avea cine sa posteze pe forum )
        Attached Files
        Last edited by - Geo -; 20 October 2010, 23:41.
        sigpic

        Comment


        • ps. ajutor? asta am fost eu? ajutor? )

          nu a fost taiata ca la carte dar am taiat la fix si drept cu ce materiale mi-au fost puse la dispozitie

          bormasina, flexu, menghina ... au iesit sifonate rau de tot )
          ps. un galben pt cgk ... bara cam scurta putin ... 2 -2.5 cm in plus mai mergeau, a fost cam la limita
          sa inteleg ca primesc inca un pozitiv?
          Last edited by DeLuXe; 20 October 2010, 23:45.
          sigpicMy ride

          Comment


          • am zis PENTRU AJUTOR ) citeste bine :p
            saracele scule, de atata uzura ne au si atacat
            bara n am observat-o , eram prea concentrat...se poate...sa vina cu argumente
            pozitiv da
            sigpic

            Comment


            • offffffff ce oameni frate neastamparati rau ce inseamna sa fie vreme buna si sa nu aveti ce face....SDP`ul a zis ca ar trebui sa dam o fuga la costinesti sa vada care din cele doua albe e mai rigida
              sigpic

              Comment


              • dada, partea misto e ca jumatate din timp a plouat v astept, nu conteaza care e mai rigida, macar mai stam la un pahar de vorba
                in comparatie fata de arcuri h&r normale, acum ale mele sunt cu un cm mai inalte
                sigpic

                Comment


                • si ca duritate e diferenta cam de-un eibach

                  ba, vreau filtru :-w

                  ba aveam ce face, dar daca am promis ca fac, fac , va asteptam, de data asta cu loganu nu cu matizu )
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • chiar ca am da o tura pe la voi....asa la un pahar de vorba
                    Deluxe tati cum adica cu matizu??????? LUA mea a intrat la apa si eu nu stiu?
                    sigpic

                    Comment


                    • nu fi rau..ce ai cu oamenii cu eibach )
                      dada, se referea ca atunci era el cu matizu
                      calm, am discutat de filtru, ramane cum am stabilit, de unde sa ti l scot acuma?:-w
                      sigpic

                      Comment


                      • Da chiar asa ce ai tu cu Eibach ? . De asta sunt nr1 in domeniul asta ca arcurile sunt proaste. Of mai mai ce ma fac cu stresul asta
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • lasa cicule ca io sunt cel mai low din zona pana la primavara oricum )
                          sigpic

                          Comment


                          • Da asa este Geo . Nu avem ce discuta cu strutocamila ))
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • vesti proaste cicule...s a mai lasat..am masurat pe teren drept in curte si avem asa :
                              fata: 62 cm de la centrul arcului aripii pana jos
                              spate:62,5 cm de la centrul arcului aripii pana jos.
                              s a mai lasat bine de tot deci probabil a lu alex o sa se lase mult mai mult dupa ce merge cu ele
                              sigpic

                              Comment


                              • va bucurati degeaba de inaltimea masinii, vine iarna si vedeti voi

                                dada, la ultima intalnire, asta vara, eram cu matizu, sau ai uitat? )
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google