GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mare grija la sensurile giratorii si la curbe ) eu stiu cum e cu suspensie stock

    Comment


    • mi a pierit chefu de intrat cu a treia in sensuri inca de la primu )
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Loganu View Post
        mare grija la sensurile giratorii si la curbe ) eu stiu cum e cu suspensie stock
        adevaru e ca la cati km ai facut tu, si in experienta ta ca sofer in giratorii ... trebuie sa fim atenti la expertiza ta

        bre, nu-mi place pedalieru, il fac io
        Last edited by DeLuXe; 1 November 2010, 21:45.
        sigpicMy ride

        Comment


        • arogantule .. am 4000 de km da ?

          geo fa-ti ledu de la geamu din stanga

          Comment


          • nu, nu refaci nimic sunt foarte bine asa cum sunt...logane,stai linistit, cum am mers 2 ani, mai merg sase luni
            sigpic

            Comment


            • loganule mai scade un 0.
              deluxe o bere de la mine pentru tine. m-am abtinut sa nu-i raspund lu loganu ca zice ca am eu ceva personal cu el
              loganule la 4000 X 1000 atunci te poti numi cu experienta si sofer...

              PS. cu suspensie stoc si 72de mii de km , n-am ratat nici un giratoriu si nici o curba asa ca si eu stiu cum e cu suspensie stoc
              deci geo taica ai grija... vezi ca pe tomis la euromedica a aparut un giratoriu nou...
              Last edited by SoNyKeL; 2 November 2010, 00:30.

              sigpic

              Comment


              • io n am mai fost prin constanta de nu stiu cate luni ) poate sa fie si 100 de giratorii ca oricum io nu mai am treaba in oras de mult timp
                sigpic

                Comment


                • o mica imbunatatire am facut azi-mi am tras firele pentru computer de bord poze nu si au rostu pentru ca stie toata lumea cum arata si ce face CB-ul
                  sigpic

                  Comment


                  • ms deluxe pentru ca ai urcat pozele..la mine nu vroia..asa un mic photshooting in configuratia stoc de iarna
                    sigpic

                    Comment


                    • ceva nou? sau duci lipsa de atentie?

                      e frumoasa, la mai mare la primavara
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • da, e ceva nou..am antena mai scurta :P ...vreau s o vada lumea in splendoarea ei :p vreo problema? anu asta mai am de facut distributia si gata..da daca o mai tine mult cu caldura, cine stie
                        sigpic

                        Comment


                        • succes in continuare !
                          arata bn masina
                          sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

                          Comment


                          • Am rezolvat si distributia azi si daca tot eram acolo, am schimbat si tot antigelu..am pus si cauciucurile de iarna si gata...se inchide taraba pe anu asta )
                            sigpic

                            Comment


                            • felicitari Geo pentru distributie, esti tare cat te`a costat toata operatiunea? si pe mina ma paste acelasi lucru in primavara-vara
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google