GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sondaj de opinie de a lungul a doua saptamani 17.11-1.12 (14 zile,336 de ore,20160 de minute ) sper sa ma ajutati.
    Ce sa aleg?
    1. Dungi CUP verzi
    2. Dungi CUP gri
    3. Dungi CUP alta culoare(exceptand negru)+propuneri
    4. Fara dungi.

    in functie de alegere o sa fac si buza jantei in aceasi culoare
    mersi.
    Attached Files
    Last edited by - Geo -; 17 November 2010, 02:14.
    sigpic

    Comment


    • Fara dungi CUP! Masina arata mai bine fara ele,si pastrezi linia clasica a masini nu?!! Bafta si la cati mai multi kilometri fara probleme.
      CARPE DIEM!

      Comment


      • Alta culoare sau deloc.Bafta.
        Fara Semnatura.

        Comment


        • 4. Fara dungi.

          Sunt prea comune deja...........

          Comment


          • Salut Geo. Intreadevar sunt comune dar multi le pun fara sa aibe modificari majore sa zic asa de asta sunt asa comune dar o masina cat de cat modificata si asta consta in: frane mai bune, arcuri sport, telescoape sport sau cele scurtate, jante competitie, evacuare chiar nu o sa mai fie comuna daca are aceste dungi Logan Cup. Geo are cate putin din toate deci nu va fi o problema cu dungile. La jante mai trebuie sa umblii Geo si la toba sport . Apropo daca vrei sa pastrezi dungile nu vopsi buza jantei de tabla ca nu o sa dea bine parerea mea. Ai vopsit acea buza o lasi simpla fara dungi. Eu unu mi-as pune dungile astea doar daca am modificarile astea in rest nu au ce cauta pe masina. Am avut si eu o data nebunia asta cu dungile, n aveam nimic pe masina dar eu visam la dungi ) dar mi a trecut repede. Asta e asa se invata.
            Geo asteapta si tu pana in primavara cu ele nu te grabi sa le pui de pe acum

            Originally posted by Christnacht View Post
            Salut Geo. Intreadevar sunt comune dar multi le pun fara sa aibe modificari majore sa zic asa de asta sunt asa comune dar o masina cat de cat modificata si asta consta in: frane mai bune, arcuri sport, telescoape sport sau cele scurtate, jante competitie, evacuare chiar nu o sa mai fie comuna daca are aceste dungi Logan Cup. Geo are cate putin din toate deci nu va fi o problema cu dungile. La jante mai trebuie sa umblii Geo si la toba sport . Apropo daca vrei sa pastrezi dungile nu vopsi buza jantei de tabla ca nu o sa dea bine parerea mea. Ai vopsit acea buza o lasi simpla fara dungi. Eu unu mi-as pune dungile astea doar daca am modificarile astea in rest nu au ce cauta pe masina. Am avut si eu o data nebunia asta cu dungile, n aveam nimic pe masina dar eu visam la dungi ) dar mi a trecut repede. Asta e asa se invata.
            Geo asteapta si tu pana in primavara cu ele nu te grabi sa le pui de pe acum
            Parerea mea e sa termini cu tot ce trebuie si dupa aceea sa le pui pe masina

            Rog un moderator sa ma descurce ca am facut o prostie . Sa faca curatenie la postul de mai sus. Multumesc. Scuze Geo
            Last edited by Christnacht; 17 November 2010, 10:57. Reason: Automerged Doublepost
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • fara dungi ! ...

              la jante nu te-ai gandit ?
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • @dany: ma gandesc mereu la jante, doar ca nu sunt fonduri, plus ca as vrea sa pun la vara cauciucuri mai joase si cum sunt eu kamikaze mi e sa nu stric jantele daca le iau )
                @cristi: oricum nu le puneam acuma, doar nu s nebun
                mai astept pareri
                sigpic

                Comment


                • eu zic verde, dar deep inside sti ... fara dungi ...
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • dungi verzi
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • hmmm...6 voturi pentru deloc, 2 pentru verde si 1 pentru alta culoare pana acu..mai astept pareri
                      sigpic

                      Comment


                      • faraa dungi

                        Comment


                        • mai astept pana diseara sa vad ce mai zice lumea ..desi se vede cine conduce
                          sigpic

                          Comment


                          • 4. fara dungi
                            AG 64 P U F

                            Comment


                            • cam la ce jante te-ai gandit ? sa vedem daca merg dungile...

                              Comment


                              • e ia ghici )
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google