GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stiu ca la astia care pun colant e 200 ron...asa fara montaj cred ca jumate
    sigpic

    Comment


    • nu este foarte mult sincer ! ... eu zic ca ar merita ... bafta !
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • este mult tinand cont ca de banii aia pot sa mi fac resoftare sau un traseu de inox sau chiar revizia care urmeaza..presimt ca o sa fie cat mai alba oricum ...mai intreb si eu, poate are lumea ceva idei inovatoare in afara de cele care s au pus in practica pana acu
        sigpic

        Comment


        • eleronu ala la luneta ... te-ai cam tiganit ...
          sigpicMy ride

          Comment


          • parerea mea e ca nu are treaba plafonul negru lucios cu alte componente negre mat , pe care le are masina, asta daca nu sunt capac portbagaj sau capota fata! E doar o parere
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • visu meu era de la jumate in sus neagra...da o sa ramana doar un vis ) da daca ala de mai sus, cu masina albastra zice ca se pricepe la colantat poate se face cine stie
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by - Geo - View Post
                @loganu: nu mai intreba mah de jante ca intrebi degeaba , stii bine ca io nu dau banii pe jante..poate doar vreo mega oferta buna, da nu dau atatia bani pe jante, cu tot cu aspectu lor nemaipomenit..capacele sunt frumoase momentan
                Asa eram si eu inainte, eram anti-jante de aliaj, nu le vedeam rostul, nu mi se pareau o prioritate pana am gasit o super oferta de nerefuzat. Vezi tu ce gasesti, oricum pana la primavara deja nu mai are rost sa iei jante, doar sa le tii la hambar.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • nu sunt anti,imi plac da asa ziceam si eu ...sa dau 10 milioane cel putin pe un set niciodata poate doar la un salariu ca lumea da asta e mai greu de obtinut
                  sigpic

                  Comment


                  • Geo eu ziceam sa faci sticla alba :P, cu eleronul cred ca te-ai prins, daca nu iti explica Alex . Plafonul ... tot alb.
                    sigpic

                    Comment


                    • am profitat de timpul de afara sa dau cu vopsea cauciucata in portbagaj...si la o singura mana e destul de groasa vopseaua...ca look nu e cine stie ce, da si face treaba
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • Cum este acum Geo cu vopseaua cauciucata ? Se simte ca e antifonata mai bine ? Cand o mai fi frumos asa sa ne mai intalnim cu totii sa mai bibilim pe la masini .
                        Apropo de ce zici ca e doar un vis ca sa ti faci jumate masina alba si jumate neagra ? Esti tanar nu se stie niciodata de unde sare iepurele . Ar da bine si colantata dar iti dau o idee Jumate alba dar colant mat si jumatatea cealalta negru mat. Ar da bine cu 2 culori mate zic eu. Ai timp sa te gandesti si sa pui in practica cand o fi. Numai bine
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • s o faci in doua tonuri costa destul de mult si mai bine ii fac o vopsire completa de mai putini bani...si colant in nici un caz, ca in timp se strica si e prea mult oricum...si mai tre sa umbli si la talon...de banii aia umblu la motor si l fac mai fasnet, sau stiu io, orice altceva...nu pot sa ti zic daca a antifonat mai bine ca nici n am mers mult...da intai sa fac si in interior si sa pun si pasla si atunci vedem
                          sigpic

                          Comment


                          • Vaileu iar dai tot afara ca sa antifonezi podeaua ). Sa vad cum va fi la tine ca daca e o sa o fac si eu in primavara sau mai devreme vedem . Cand ma gandesc ca iar tot interiorul va fi iar chel ma apuca groaza
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • pai probabil o sa facem mai multi deodata ca sa mearga mai repede..ca vopseaua aia e pacatoasa, se usuca repede, tre sa fie mai multe maini
                              sigpic

                              Comment


                              • hmm incearca sa iti faci pe plafon dar cred ca e scump asa ceva





                                desen 3d

                                pt mai multe detalii cauta pe google.ro 3d street painting
                                Logan 1.6MP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google