GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebuia sa bage unu de seama odata a ajuns o scandura si tot o folosesc zi de zi ) angel eyes n-am vrut, da au venit odata cu lupele, stopuri tuning n-am. fibra n-am pe ea..multa ) toba sport s-a dus ..asta e, n-aveam bani atunci
    sigpic

    Comment


    • 1-0 pentru DeLuxe,
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • niste poze..masina la exterior asa va ramane, cu mici finisaje si cu jantele intr-o nuanta de albastru...inca nu sunt convins daca merita sa investesc in motor sa respire putin mai bine....
        o sa pun poze si cu scaunele...
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • as da jos protectiile de la aripile spate ( parca am vazut ca ai asa ceva) si-as pune distantiere pe spate.
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • protectiile o sa le dau jos, da doar ca sa le vopsesc...si distantiere nu pun. e bine cum e asa, ideea e buna, in detaliu nu prea...trebuiesc rectificate multe ca sa pot zice ca arata cum trebuie..da important e sa mearga
            poze cu scaunele si tevalaul din portbagaj
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • Era scandura de brad ... acum a facut-o de fag
              sigpic

              Comment


              • pana joi e iepuras ca s-a scurs un amortizor de tot pe spate )
                sigpic

                Comment


                • intra foarte bine in peisaj scaunele alea..sa te bucuri de ele..bravo..
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • cu fete de usi de ph2 ar fi cu totu de acolo...da o rezolv cat de curand...
                    sigpic

                    Comment


                    • Sunt scaune de BMW?
                      sigpic

                      Comment


                      • o intrebare am si eu , masoara si tu te rog distanta dintre scaune unde ai tunelu de la frana de mana si distanta dintre scaun si locul cel mai aproape de el ( stalpul interior sau fata de usa, ca am o nebunie in cap si nu stiu daca o sa imi iasa inca , ) imi dai un PM cand le masori, nu e graba mare. Ms

                        Comment


                        • scaune de m3 e36..
                          @hmv: citesc maine ce ai scris si masor ca acu n am inteles nimic )
                          sigpic

                          Comment


                          • Sa stapanesti sanatos scaunele si masina.

                            Arata bine imi place cum ai facut-o.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • asta vroiam sa zic
                              Attached Files

                              Comment


                              • La cat de tare e a ta, mai pune ii f*ti 2 puncte de sudura la amortizor si ai rezolvat problema. O sa fie super sport.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google