GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uita te pe paginile dinainte si o sa vezi pozele din timpul lucrarii a iesit impecabil
    sigpic

    Comment


    • si care e marea surpriza cu,care ne amenintai?ca nu vad nik special:-??
      AdY_JmL_2015

      Comment


      • pai stii cum e...cadou de bun venit acasa...arcuri sport, resoftare, poate short shifter+maciulie prestige plus alte modificari minore...o asteapta la iesire
        sigpic

        Comment


        • Pai hai ca nu mai am rabdare sa o vad cum a iesit surioara.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • io ce sa mai zic...abia astept sa ma sui iar la volan...cred totusi ca modificarile raman pe saptamana viitoare, ca sunt prins in examene si prezentari oricum miercuri seara aveti poze noi cu ea completa in modul stock
            sigpic

            Comment


            • Ok asteptam sa vedem ce a iesit sunt convins ca a iesit bine.

              Bafta la examene sa nu ne faci de ras Glumesc.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • nu mi permit ca mai am doua luni de facultate si termin
                sigpic

                Comment


                • de ce nu m-ai lasat ma pe mine sa zic)

                  Comment


                  • tocmai d aia am si zis...ca eram sigur ca la urmatoru tau post dai tot din casa
                    sigpic

                    Comment


                    • ba ce dracu ..am glumit cand e serios e serios..cand e caterinca...caterinca sa fie
                      hai cu masina pe strazi...ca aparatu meu plange sa i-o traga in pozaaa

                      Comment


                      • pervers aparat mai ai, ma Logane )

                        geo, sa fie cu noroc de data asta si ai grija la idioti :P
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • inca putin si i-o..tragi in poza
                          sigpic

                          Comment


                          • Guess who's back?

                            In sfarsit...
                            Vreau sa multumesc tuturor de pe forum celor care m au imbarbatat de a lungul acestei luni grele in special lui deluxe, marius, gabi pentru dezmembrari si pentru ce va urma...nu credeam sa gasesc atata omenie in niste oameni pe care abia i am cunoscut...lui florin dnf pentru intelegerea pe care am avut-o de fiecare data, celor de la sfera service ca mi au inviat masina... sper ca n am uitat pe nimeni si daca da, se stie ca le multumesc
                            urmeaza arcurile...si mai vedem
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • baaiiii a iesit demential ... acuma sa ai grija de ea

                              Comment


                              • a iesit super ok ...bravo !!

                                eu zic ca iar da mult mai bine cu pleoapele albe ...si niste jante pe viitor ! sa ai grija de ea, si multi km fara incidente de acum incolo !!
                                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google