GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mersi mersi
    pleoapele alea sunt provizorii, o sa le schimb cu altele de fibra, da intai sa le vopsesc
    sigpic

    Comment


    • azi am colantat banda de deasupra calandrului si am vopsit pleoapele din fibra...partial, ca am ramas fara vopsea pe la jumate poze mai tarziu ca mi e lene sa le descarc acum :P
      sigpic

      Comment


      • pana pune gxg'u poze arunc eu una aici...sper sa nu te superi...si dak te superi iti trece
        P.S. : ti-am zis eu ca o sa dea mai bine cu pleoapele albe
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • mariuse m-ai salvat ) pana deschideam pc-ul sa descarc pozele, pana gaseam cablul, mai dura o saptamana..asa ca m am rezolvat stai ca am facut bani de resoftare
          sigpic

          Comment


          • vreau si eu pleoape din astea , ma poti ajuta?
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • banuiesc ca orice stie sa lucreze in fibra poate sa ti faca orice model doresti dupa forma farului...mai mult decat sa ti spun cine le a facut aici in constanta, nu am cu ce sa te ajut...dar ar prefera sa ramana unicat
              sigpic

              Comment


              • super arata ... cu ploapele acestea ! felicitari ! ... cat te-au costat ? ca am inteles ca sunt foarte scumpe cele de fibra !
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • aa.. ok..credeam ca se vand pe acolo , ca parca mai avea un coleg de-al vostru si de aia.
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • ai drepturi de autor ma pentru poza aia ? )

                    Bai strange bani de jante ..da-o naibi de remapare

                    Comment


                    • @dany: fata de alea de bazar de plastic sunt mai scumpe daca pui in calcul si vopseaua...da nu exagerat..depinde pe cine cunosti
                      @loganu: am zis si ma repet...jante nu...
                      @fane: pai nu mai are colegu, am eu
                      Last edited by - Geo -; 1 June 2010, 16:34. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • adevarul ca cu niste jante ar fii super ...dar este alegerea ta !
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • bai incearca sa acoperi cromu de la sigla fata si sa lasi sigla dacia la vedere ( cum avea pigoo) sau ti-e rusine de marca dacia ?

                          Comment


                          • ar fi...dar e o investitie doar de aspect si plus ca e destul de mult si nu ii vad rostul..nu vreau sa arate super sau sa ia ochii..vreau sa fie practica....dai minim 10 mil pe un set-desi la 10 mil sunt chinezarii..sa zicem 300 de euro...plus schimbatu cauciucurilor+echilibrat ce mai e ...350 de euro...merg merg 3 luni de banii astia, io care fac naveta zi de zi constanta-costinesti...iarna ca sa nu le stric, alti bani sa le pui pe alea de tabla..dai intr-o groapa, ca la noi e inevitabil, oricum ai merge, s a strambat, mori de ciuda...si loganu nu e genu de masina care ar cere imperativ jante...eu asa gandesc...nu ca nu i-as pune jante, doar ca n-as da io banii pe ele
                            cum de exemplu nu ma imbat cu apa rece ca altii ca daca ii fac resoftare si ii schimb arcuri si pun filtru sport la 1.4 o sa fie racing masina...
                            sau sa i pun angel eyes- d alea ca lumea, nu megadrive si bad boy sau mai stiu ce stopuri si ma loveste un dobitoc in colt si tre sa iau set nou, doar pentru ca unu e spart...asa capota, far stock gasesti oriunde si n ai pierdut nimic...vroiam sa ii fac multe, in ideea ca am grija de ea si merg incet si ma feresc de idioti..da uite ca degeaba, tot mi s a infundat...

                            @loganu: aia am acoperit o ca o sa scrie altceva acolo:P
                            sigpic

                            Comment


                            • revin si io cu doua poze mai artistice
                              Attached Files
                              sigpic

                              Comment


                              • seamana foarte multa cu alta masina de pe forum ... numa ca mai aliniata )

                                logane, te mananca iar?
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google