GXGu' Glacial :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ca pa zambilica il mananca

    Comment


    • asa a fost aliniata de cand o stiu din fabrica..nu suntem toti perfectionisti :p
      sigpic

      Comment


      • Niste jenti de aluminiu chiar da bine pe masina,paote iti iei si tu anul asta un set

        Comment


        • dupa ce imi activez CB-ul :p poate speculez un set de jante la toamna, cadou asa
          deluxe, ce a mai facut loganu?
          Last edited by - Geo -; 3 June 2010, 11:00.
          sigpic

          Comment


          • Spui Loganu si deja se stie ca a facut iar tampenii ))). Ii sta bine cu ochelari
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • au astia ceva cu mine..ca's manelist ... eu mereu "cica" fac tampeni ! :|'

              Comment


              • mersi...loganule, tu ai zis ca esti copilu problema
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Loganu View Post
                  au astia ceva cu mine..ca's manelist ... eu mereu "cica" fac tampeni ! :|'
                  manelele ie viata mea

                  Comment


                  • astia din bucuresti te urmaresc peste tot
                    sigpic

                    Comment


                    • bine ma hartistule...frumoase pozele ...in legatura cu restul, stii tu care iti sunt prioritatile. se invarte roata chiar daca nu e din aliaj. in rest, baga mare ca ai facut bine ce ai facut pana acum
                      sigpic

                      Comment


                      • "ce miracol-ce minune" de masina...loganu stie,e o forta mondiala!

                        eu zic sa faci cum faci si sa pui un set de jante,masinuta asta merita!cand ai bani,nu neaparat maine,stiu ca e o investitie costisitoare,dar merita!te salut!
                        Last edited by PCH; 3 June 2010, 15:02.

                        Comment


                        • pai asta zic....poate speculez un set cadou dupa licenta :-"
                          revin cu alte poze artistice dupa ce reusesc s-o spal, ca dupa se strica vremea asta de la o ora la alta, n a mai vazut saraca apa cu sampon pe ea
                          sigpic

                          Comment


                          • sa cate femeile si sa danseze muzica
                            mai da tie iti trebuie pentru, pentru, pentru, pentru

                            eu unu ink mai astept ceva de la tine..... da nu ma grabesc k dupa aia e vorba aia...graba strica treaba

                            Comment


                            • din pacate nu o sa pun stickeru acu pentru ca o sa fie urat doar pe o parte..astept pana in vara sa repar usa si sa l comand si pe cel din dreapta ne auzim pe mess ca mai am niste idei..
                              sigpic

                              Comment


                              • imi place masina ca e ingrijuta
                                sigpic Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google